Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =

,,Na skrytym chmurami szczycie” – widowisko taneczne

Blisko 50. młodych artystów w przepięknych kostiumach. Wizualizacje z zastosowaniem najnowocześniejszych technik animacji. Tak zapowiada się najnowsze widowisko taneczne w wykonaniu Teatru Tańca ARABESKA w choreografii i w reżyserii Klaudii Barton.
,,Na skrytym chmurami szczycie” – to podróż do krainy mitologii.

Bohaterkami tej opowieści będą mitologiczne kobiety. Zabierzemy Was do Elizjum, miejsca nieskończonej szczęśliwości i wiecznej wiosny. Staniecie oko w oko z Pandorą, która uwolniła wszelkie nieszczęścia, zło i choroby – zapewnia choreografka Klaudia Barton. – Spotkacie Demeter, boginię ziemi urodzajnej, która przemierzała świat w poszukiwaniu swojej córki Kory. Poznacie historię niezwykłej miłości Eurydyki i Orfeusza. Zobaczycie także muzy – towarzyszki Apollina, opiekunki poezji, sztuki i nauki – dodaje Barton.

Ten bardzo ciekawy spektakl taneczny zobaczycie 16 stycznia 2022 r. o godzinie: 15.30 i 18.00 w Miejskim Domu Kultury Ratusz, pl. Wolności 26, Zduńska Wola.

Bilety: 30 zł do nabycia w kasie Ratusza, w Studiu Tańca ARABESQUE, (ul. Królewska 6) oraz na stronie MDK w zakładce KUP BILET.

Zapowiedź widowiska: