Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Młodych Bajanie 2021

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Młodych Bajanie 2021 – Świat oczami młodego artysty II”. Prace nadsyłać można do końca roku!
Temat konkursu „Świat oczami młodego artysty II” to nieograniczone pole do popisu dla młodych talentów i możliwość twórczego wyrażenia siebie. Organizatorzy czekają na prace, które pokażą to, co lubicie najbardziej, co najpiękniej Wam wychodzi najlepiej opanowaną techniką. Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Schreibera, Starostę Powiatu Zgierskiego Pana Bogdana Jarotę oraz Prezydenta Miasta Zgierza Pana Przemysława Staniszewskiego.

Przebieg konkursu odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych:
– do 9 lat
– 10 – 15 lat
– 16 – 24 lat

Organizatorzy czekają na prace w dwóch technikach, które będą oceniane oddzielnie:
– prace na płótnie/desce: malarstwo, grafika;
– prace na papierze/kartonie: pastele suche/mokre, rysunek, malarstwo, grafika.

Konkurs otwarty dla dzieci i młodzieży. Jeden uczestnik może zgłosić dwie prace w każdej z kategorii, tj. maksymalnie cztery prace w dwóch kategoriach. Nie obowiązuje opłata wpisowa. Każda praca powinna być zaopatrzona kartę zgłoszeniową trwale zamocowaną na odwrocie (do pobrania poniżej). UWAGA! – Prace niewłaściwie opisane nie będą oceniane przez komisję. Do pracy należy dołączyć wypełniony załącznik nr 2 do regulaminu ze zgodami podpisany przez uczestnika pełnoletniego, bądź opiekuna prawnego w przypadku uczestnika niepełnoletniego.

Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres do 31 grudnia 2021 r.
Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu,
ul. Długa 42, 95-100 Zgierz,
z dopiskiem: Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Młodych Bajanie”.Szczegóły, zgody oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej. Zachęcamy do udziału!


Do pobrania

  • do 31-12-2021

Kategoria

Sztuka

Adres

Długa 42, 95-100 Zgierz

Kontakt

+48427190852