Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =

ROSmalowani – wojewódzki konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszamy młodych artystów z województwa łódzkiego w wieku 7-18 lat do udziału w konkursie „ROSmalowani". Termin nadsyłania prac upływa 6 listopada 2020 r.
Chwyćcie za farby, kredki i pokażcie mam w swoich pracach plastycznych, to co uważacie za najpiękniejsze wokół was – w waszej „małej ojczyźnie"! Może to być zachwycający pejzaż (wiejski i miejski), piękne drzewo, dostojny zabytek, widok za oknem. Namalujcie to, z czego jesteście dumni w swojej okolicy i czym chcielibyście się pochwalić. Pokażcie to, co jest bliskie waszemu sercu...

Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.

Termin nadsyłania prac upływa 6 listopada 2020 r.
Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie w załączonych plikach poniżej (regulamin i karta zgłoszenia).
Na Wasze pytania odpowie: Zyta Solarska, e-mail: z.solarska@ldk.lodz.pl, tel.: 797 326 230

Konkurs odbywa się w ramach projektu ROSArt czyli Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej:
R jak Radość tworzenia
O jak Otwartość na wyzwania
S jak Sukces na starcie
A jak Ambitny artysta

Ideą inicjatywy Łódzkiego Domu Kultury jest cykliczna prezentacja artystów do 19 roku życia, działających na terenie województwa łódzkiego. Chcemy w ten sposób stworzyć przestrzeń dla działań Amatorskiego Ruchu Artystycznego, który stanowi istotę działalności instytucji kultury. To bardzo ważna przestrzeń kulturowa, od której zależy przyszłość wielu artystów i świadomych odbiorców kultury. Właściwe pokierowanie młodymi, rokującymi artystami i świadomymi odbiorcami kultury to zadanie bardzo odpowiedzialne, które leży po stronie m.in. instruktorów, animatorów lokalnych domów kultury oraz nauczycieli.