Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =

Stare Dobre Małżeństwo zagra w Sieradzu!

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Organizatorem koncerty jest Agencja Artystyczna Wilga.

Koncert – Stare Dobre Małżeństwo
24 kwietnia 2022 (niedziela), godzina 18:00
Bilety w cenie: 80/90 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
Miejsce: Sieradzkie Centrum Kultury (Teatr Miejski)


Wydarzenie na facbook'u: https://fb.me/e/28EuneKrkW związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń dotyczących COVID19, do sprzedaży internetowej Organizatorzy mogą wprowadzić tylko niewielką część biletów. Osoby zaszczepione, zainteresowane biletami, PROSZĄ o kontakt z kasą SCK i zakup biletów stacjonarnie (przy zakupie biletów oraz przed wejściem na wydarzeniem będą prosić o okazanie certyfikatu zaszczepienia).

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.