Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =

X Ogólnopolski Konkurs na Opowiadanie Fantasy

Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział w Łodzi, Dom Literatury w Łodzi oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zapraszają do wzięcia udziału w X Ogólnopolskim Konkursie na Opowiadanie Fantasy im. Krystyny Kwiatkowskiej. Termin nadsyłania prac upływa 8 października!
Celem Konkursu jest upamiętnienie twórczości prozatorskiej i poetyckiej oraz postaci radomszczanki Krystyny Kwiatkowskiej (1953–2005).

Prace konkursowe o objętości nieprzekraczającej 10000 znaków ze spacjami, należy zapisać w formie dokumentu Word, OpenOffice lub LibreOffice w formacie A4 (rozmiar czcionki: 12, interlinia: 1,5) a następnie przesłać do dnia 8 października 2021 roku na adres mailowy: kwiatkowska.konkurs@gmail.com.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w listopadzie br. podczas edycji regionalnej Pulsu Języka 2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku.

Ogólna pula przeznaczona na nagrody wyniesie minimum 3000 zł i zostanie rozdysponowana zgodnie z decyzją powołanego przez Organizatorów jury.

Szczegóły dotyczące Konkursu oraz formy zgłoszenia udziału wraz z niezbędnym formularzem zgłoszeniowym do pobrania poniżej.

Do pobrania