Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =

Zaduszki jazzowe: BOLEWSKI & TUBIS

Program „Obywatel Jazz” umacnia pamięć o nieodżałowanym artyście Grzegorzu Ciechowskim. W tym roku, dokładnie 22 grudnia, mija 20 lat od jego śmierci, ale jego muzyka inkarnuje się w sztuce innych artystów. Bolewski i Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki. Koncert „Obywatel Jazz” duetu Bolewski & Tubis będzie łódzką premierą tego wyjątkowego projektu muzycznego.
Bolewski & Tubis to łódzki duet dwóch wyjątkowych artystów. Ich muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo.

Nieprzewidywalny pierwiastek improwizacji duetu Bolewski & Tubis, sprawia, że ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają im najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie słyszą tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

Ich pierwsza, debiutancka płyta „Lunatyk” ukazała się w 2018 roku. Nagrań udało się dokonać dzięki ogromnemu wsparciu 260 osób podczas akcji crowdfundingowej polegającej na przedsprzedaży płyt i winyli. W nagrodę każda osoba w formie kolorowej kropki została uwieczniona na okładce płyty.
18 września 2020 roku ukazał się najnowszy album zatytułowany „Bez końca”. Radosław Bolewski (wokal, perkusja) i Maciej Tubis (fortepian, syntezator basowy) bezkompromisowo podążają swoją muzyczną drogą łącząc energię improwizacji z piosenką.

ZADUSZKI JAZZOWE
BOLEWSKI & TUBIS /// OBYWATEL JAZZ
3 LISTOPADA 2021, godz. 19.00
ŁÓDZKI DOM KULTURY
Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Łódzkim Domu Kultury w godz. 12.00-20.00 oraz na Bilety24: KLIK