Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =

„Zielony Sieradz” – konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Sieradzu oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zapraszają wszystkich miłośników sztuki fotografowania i przyrody miejskiej do udziału w konkursie „Zielony Sieradz". Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób, mieszkańców miasta Sieradza. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Zadanie uczestników polega na samodzielnym wykonaniu zdjęcia (uczestnik może przesłać maksymalnie dwie prace), dowolną techniką i za pomocą dowolnego urządzenia, przedstawiającego artystyczne aspekty przyrody miasta Sieradza.
 
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie prace.

Uczestnicy przesyłają prace w wersji elektronicznej (maksymalna wielkość załączonego pliku 20 MB) na adres emailowy konkurs@pbp.sieradz.pl razem z wypełnionym skanem formularza zgłoszenia do 28 czerwca 2021 r. do godziny 18.00.

Formularz zgłoszenia oraz regulamin konkursu do pobrania poniżej.

Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Sieradzu i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu w ramach projektu „Biblioteki mieszkańcom Sieradza” realizowanego w ramach zadania nr 3 – Wzbogacanie życia Sieradzan poprzez imprezy kulturalne, współfinansowanego przez Urząd Miasta Sieradza.

Do pobrania

  • do 28-06-2021 godz 18:00

Kategoria

Wiadomości

Kontakt

ul. Żwirki i Wigury 4
98-200 Sieradz
tel. sekretariat: +48 43 827 16 41
e-mail: info@pbp.sieradz.pl
https://www.pbp.sieradz.pl/