Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
15-01-2022 - 20-02-2022

THE BEST OF AF13 – wystawa fotografii

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach zaprasza na wystawę grupy fotografów i fotografików z różnych zakątków Polski.
AF13 to artyści zrzeszeni w znacznej części w Stowarzyszeniu Twórców FOTOKLUB Rzeczypospolitej Polskiej oraz w wielu innych stowarzyszeniach fotograficznych. AF13 jako Stowarzyszenie jest także członkiem zbiorowym Fotoklubu RP.

AF13 to pasjonaci fotografii, którzy pragną tworzyć Sztukę. Każdy z nich idzie inną jej drogą, taką, którą czuje i jest jej wyśmienitym użytkownikiem. Każda z tych dróg krzyżuje się i łączy w AF13 w wyjątkowej grupie ludzi i przyjaciół. Członkowie AF13 chcą swoją obecnością i twórczością ukazywać świat i jego oblicza w inny, niecodzienny sposób. Starają się tworzyć coś co nie jest martwą kopią natury, lecz coś co żyje i zapada w ludzkiej pamięci, wywiera wpływ na innych, pragną by na ich fotografiach czas się zatrzymał a ich fotografie choć na chwilę zatrzymały widza. Pośród członków AF13 nie brakuje specjalistów od krajobrazu, architektury, portretu, reportażu, aktu, grafiki, zdjęć sportowych, przyrody i fotografii makro. Nie boją się wyzwań i powierzanych zadań mogących w jakikolwiek sposób zgłębiać i popularyzować piękno przyrody, krajobrazu, kultury, obyczajów a także piękno ludzkiego ciała.

Przekrój działalności Stowarzyszenia w obrazowy sposób przekazuje strona internetowa www.af13.pl, przedstawiając całą historię AF13 od momentu powstania Grupy do dziś.

Wystawa THE BEST OF AF13 prezentuje wybrane kierunki fotograficzne jej członków.

Wystawę można oglądać do 20 lutego 2022 r.