Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =

35. Łódzki Przegląd Teatrów Amatorskich – ŁóPTA 2022

Nocne oglądanie spektakli, nocne omówienia, rekordowa ilość teatrów amatorskich (42!) – Łódzki Przegląd Teatrów Amatorskich po dwóch latach edycji online wraca do swojej pierwotnej formuły. Tegoroczna edycja odbędzie się 7-8-9 października, zapraszamy!
W tym roku ŁóPTA odbędzie się w dniach 7-8-9 października w Łódzkim Domu Kultury. Po dwóch latach edycji online, Przegląd wraca do pierwotnej formuły, czyli prezentacji spektakli na żywo, warsztatów teatralnych dla uczestników oraz gorących dyskusji na żywo podczas omówień spektakli.

W tym roku przy tworzeniu „ŁóPTAka” (gazetki, która towarzyszy ŁóPCIE) będą pracować nowi, młodzi krytycy teatralni. „ŁóPTAka” będzie można przeczytać w wersji elektronicznej na stronie ŁDKu, jak i na fanpage’u ŁóPTY na FB.

W tym roku warsztaty teatralne poprowadzi Katarzyna Pawłowska z Teatru Porywacze Ciał. Skład Jury Organizatorka Gabriela Synowiec trzyma jeszcze w tajemnicy – mamy nadzieję przedstawić wam go w najbliższych dniach wraz z pełnym Programem Przeglądu.

Na tegorocznej ŁóPCIE zaprezentuje się rekordowa ilość teatrów amatorskich – 42 grupy z całej Polski!


Wstęp na spektakle jest płatny, bilety w cenie 5 PLN na poszczególne spektakle, będzie można kupić bezpośrednio przed spektaklami.

Przygotujcie się na nocne oglądanie spektakli i nocne omówienia!