16 GRUDNIA 2021

Detal architektoniczny jako narzędzie edukacyjne – webinarium

Łódzki Dom Kultury 16 grudnia zaprasza na webinarium Detal architektoniczny jako narzędzie edukacyjne – praktyki i inspiracje, które poprowadzi Maria Nowakowska.
więcej
12 GRUDNIA 2021

Święta, Święta – warsztaty rodzinne

Podczas warsztatów wysłuchamy opowieści o tradycjach świątecznych, dowiemy się np. skąd w Polsce wzięła się choinka, rozwiążemy kilka zadań dotyczących wiedzy o świętach i samodzielnie spróbujemy wytworzyć własną ozdobę choinkową.
więcej
1 GRUDNIA 2021 - 8 GRUDNIA 2021

Jubileusz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zduńskiej Woli

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli ma już 75 lat!
więcej
12 GRUDNIA 2021

Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła

Łódzki Dom Kultury zaprasza na coroczny Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła, który już na stałe wpisał się w przedświąteczny kalendarz łódzkich spotkań i imprez kulturalnych.
więcej
do 10 GRUDNIA 2021

Świąteczny kufer rozmaitości – konkurs

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Rawy Mazowieckiej i powiatu rawskiego do udziału w Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym dla szkół. Prace przyjmowane będą 9 i 10 grudnia.
więcej
30 LISTOPADA 2021 - 15 STYCZNIA 2022

„Była sobie matematyka” – wystawa

Miejska Biblioteka publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach zaprasza na kolejną edukacyjna wystawę, pt.: „Była sobie matematyka”.
więcej
18 GRUDNIA 2021

„Król Maciuś Pierwszy” - spektakl dla dzieci

Spektakl pt. "Król Maciuś Pierwszy" opowiada historię małego królewskiego syna, który wskutek posępnego zrządzenia losu nieoczekiwanie zostaje królem. Nie mając żadnego doświadczenia musi rządzić krajem, toczyć wojny i sam stawać do walki...
więcej
18 GRUDNIA 2021

Koncert Kolęd Chórów Ziemi Łódzkiej

Tegoroczna edycja Koncertu Chórów Ziemi Łódzkiej odbędzie się na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, tj. 18 grudnia 2021 r.
więcej
31 GRUDNIA 2021

MAMMA MIA! Sylwester z piosenkami ABBY

W miejskim Domu Kultury w Radomsku 2021 rok żegnać będziemy z piosenkami legendarnego zespołu ABBA!
więcej
4 GRUDNIA 2021

Świąteczne Magic Show w Łaskim Domu Kultury!

4 grudnia w Łaskim Domu Kultury odbędzie się Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce – Bartosza Lewandowskiego, Finalisty programu Mam Talent!
więcej
5 GRUDNIA 2021

Pierwszy mecz! - wystawa

Od 5 grudnia w Muzeum w Łowiczu oglądać będzie można wystawę powstałą z okazji 100. rocznicy rozegrania pierwszego meczu przez reprezentację Polski w piłce nożnej.
więcej
5 GRUDNIA 2021 - 5 GRUDNIA 2021

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe

Muzeum w Łowiczu zaprasza na „Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe”, podczas których stworzyć będzie można ozdoby choinkowe inspirowane łowicką sztuką ludową.
więcej