22 CZERWCA 2024

Noc Kupały – spotkanie wielokulturowe w Teatrze Szwalnia

Noc Kupały jest pierwszym z trzech spotkań wielokulturowych, które odbędą się w ramach Retrospektywy – Jubileuszu Teatru Szwalnia.
więcej
27 CZERWCA 2024 - 1 WRZEŚNIA 2024

Wystawa: „Mecenat Interrexów w Łowiczu”

Kuria Diecezjalna Łowicka i Muzeum w Łowiczu zapraszają na wystawę ze zbiorów Skarbca Katedry w Łowiczu pt. „Mecenat Interrexów w Łowiczu”.
więcej

65-lecie Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Opoczyńskiej „Tramblanka”

Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Opoczyńskiej „Tramblanka” świętował Jubileusz 65-lecia swojej działalności. Z tej okazji w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbył się uroczysty koncert, w czasie którego na scenie MDK zaprezentowane zostały najpiękniejsze melodie i tańce ludowe.
więcej
do 5 PAŹDZIERNIKA 2024

Konkursy literackie

Dom Literatury w Łodzi i Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział w Łodzi zapraszają do udziału w dwóch konkursach: XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Zbigniewa Dominiaka "Moje świata widzenie" oraz XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina.
więcej
7 CZERWCA 2024 - 27 CZERWCA 2024

Wystawa Książka Roku 2023

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach serdecznie zaprasza na wystawę Książka Roku 2023.
więcej
30 CZERWCA 2024 - 30 CZERWCA 2024

ETNO PIKNIK "ODCIENIE TRADYCJI"

Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli zaprasza 30 czerwca na ETNO PIKNIK "Odcienie Tradycji".
więcej
1 LIPCA 2024 - 9 SIERPNIA 2024

Z RATUSZEM LETNIE PODRÓŻE

Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli zaprasza na letnie warsztaty terenowe dla dzieci w wieku 7-13 lat "Z Ratuszem letnie podróże".
więcej
4 CZERWCA 2024 - 27 CZERWCA 2024

Wystawa ilustracji Miroslava Šaška „Oto jest M. Šašek”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy ilustracji Miroslava Šaška pt. „Oto jest M. Šašek”.
więcej

65-lecie Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Opoczyńskiej „Tramblanka”

Miejski Dom Kultury im. T. Sygietyńskiego w Opocznie serdecznie zaprasza na Jubileuszowy Koncert z okazji 65-lecia Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Opoczyńskiej „Tramblanka”, który odbędzie się 7 czerwca br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej MDK.
więcej

Niepowtarzalne metamorfozy, czyli warsztaty z technik dekorowania mebli

Blogujące projektantki wnętrz Ania i Beti poprowadziły w MDK Ratusz warsztaty z technik dekorowania mebli. Zgrany telewizyjny duet - PANI TO POTRAFI odwiedził Zduńską Wolę we wtorek, 28 maja.
więcej

Nabór na instruktorów MDK w Zduńskiej Woli

Masz pasję i wiedzę, którymi chcesz się podzielić? Lubisz uczyć i inspirować innych? A może masz pomysł na niepowtarzalne warsztaty lub zajęcia grupowe? Jeśli tak, to MDK Zduńska Wola czeka właśnie na Ciebie!
więcej
9 CZERWCA 2024 - 28 CZERWCA 2024

Zabytki Województwa Łódzkiego Malowane Kawą

Łódzki Dom Kultury pragnie przybliżyć i przypomnieć mieszkańcom województwa łódzkiego cenne zabytki historyczne i przedstawić je oprawione w artystyczną formę. Miejsca, które warto odwiedzić podczas weekendowej wycieczki popijając przy okazji z przyjaciółmi, czy z rodziną filiżankę kawy. Organizatorzy zapraszają na wystawę „Zabytki Województwa Łódzkiego Malowane Kawą” Mariusza Gosławskiego.
więcej