Rawskie święto piosenki w internecie!

Mimo trudnej sytuacji Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej nie rezygnuje z działania i zaprasza do udziału w XVII Rawski Mityng Wokalny w wersji ON-LINE.
więcej

Mikrofon w sieci 2020 – koncert laureatów

„Mikrofon w sieci” to konkurs dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz ośrodków kultury, organizowany przez Miejski Dom Kultury w Radomsku.
więcej

Centrum Kultury Młodych - zajęcia online

Zapowiada się kolejny wyjątkowy tydzień dla dzieci i młodzieży z Centrum Kultury Młodych.
więcej

TańczMY z "Harnamem". Lekcja tańca ludowego online.

Polskie tańce tak piękne i inspirujące, niestety coraz częściej zapomniane i pomijane. W związku z tym pora rozpocząć majówkę w tanecznym rytmie, przypominając wspaniałe polskie klasyki.
więcej

Warsztaty i zajęcia online

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim działa prężnie online. Poniżej przedstawiamy propozycje MCK. Zapewniamy, dla każdego się znajdzie coś ciekawego.
więcej

TO JUŻ 50 LAT!

Pomimo kwarantanny jest powód od świętowania. Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku w tym roku obchodzi 50-lecie.
więcej

9 M̶a̶j̶ó̶w̶k̶a̶ Domówka z Bareją

Majówka tuż-tuż, ale nic ciekawego się nie zapowiada. Otóż nie! Będzie kolejna majówka z Kutnowskim Domem Kultury, ale w całkiem innym wydaniu.
więcej

Oreada. LIVE!

Oreada to zespół z okolic Łodzi, który tworzy muzykę FolkOFF. Zespół powstał w 2016 roku i grał koncerty m.in. na Soundedit Festival w Łodzi, Studiu Koncertowym Radia Gdańsk czy Festivalu v ulicich w Czechach. Od powstania prężnie się rozwija i nie zwalnia tempa nawet w czasie kwarantanny.
więcej

Pracownia dziennikarska online

Marzysz o pracy dziennikarza? Chcesz spróbować swych sił? Redakcja Magazynu "Kalejdoskop" przenosi do sieci zajęcia przygotowane dla młodzieży w wieku 13-19 lat. Powód jest oczywisty - pandemia koronawirusa. Program i formułę warsztatów dostosowano do nowej sytuacji.
więcej

Wirtualny teatr na czas pandemii

Jako pierwszy w Polsce Teatr Powszechny w Łodzi zaprezentuje na swoich scenach dwa nowe spektakle, których premiery odbędą się w Internecie! Wystarczy dostęp do Internetu i wcześniej zakupiony bilet.
więcej

Program online Warszawskiej Opery Kameralnej

Pomimo trudnego czasu i nowej dla nas sytuacji nie ma czasu na nudę i zastój kulturalny. Tym razem przedstawiamy propozycje online Warszawskiej Opery Kameralnej w ramach akcji #zostanwdomu.
więcej

Kino wraca ONLINE!

Kino Szkoły Filmowej w Łodzi wraca i zaprasza na seanse w Waszych domach, wspierając akcję #zostanwdomu.
więcej