Pracownia dziennikarska online

Marzysz o pracy dziennikarza? Chcesz spróbować swych sił? Redakcja Magazynu "Kalejdoskop" przenosi do sieci zajęcia przygotowane dla młodzieży w wieku 13-19 lat. Powód jest oczywisty - pandemia koronawirusa. Program i formułę warsztatów dostosowano do nowej sytuacji.
więcej

Wirtualny teatr na czas pandemii

Jako pierwszy w Polsce Teatr Powszechny w Łodzi zaprezentuje na swoich scenach dwa nowe spektakle, których premiery odbędą się w Internecie! Wystarczy dostęp do Internetu i wcześniej zakupiony bilet.
więcej

Program online Warszawskiej Opery Kameralnej

Pomimo trudnego czasu i nowej dla nas sytuacji nie ma czasu na nudę i zastój kulturalny. Tym razem przedstawiamy propozycje online Warszawskiej Opery Kameralnej w ramach akcji #zostanwdomu.
więcej

Kino wraca ONLINE!

Kino Szkoły Filmowej w Łodzi wraca i zaprasza na seanse w Waszych domach, wspierając akcję #zostanwdomu.
więcej
23 PAŹDZIERNIKA 2020 / 23 PAŹDZIERNIKA 2020

Nowy termin festiwalu!

W związku z ogłoszonym 20 marca 2020 r. stanem epidemii, jubileuszowa, dziesiąta edycja Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin zostaje przełożona na 23 października br.
więcej

KULTURAlnie w onlajnie

Wydarzenia w jednym miejscu? Czemu nie! Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi o tym pomyślał.
więcej

Spotkania z MMŁ i Akademią Małego Łodzianina online

W niedzielę (26 kwietnia) o godz. 12:30 w Muzeum Miasta Łodzi odbędą się interaktywne warsztaty dla dzieci w ramach Akademii Małego Łodzianina w wersji online, a każdego tygodnia (od poniedziałku do piątku) obserwujący profil Muzeum Miasta Łodzi na Facebooku mogą korzystać ze specjalnych audycji, przeznaczonych dla młodszych i starszych odbiorców pt. „Spotkania z Muzeum Miasta Łodzi”.
więcej

Centrum Kultury Młodych online

Zapraszamy dzieci i młodzież na kolejny tydzień zajęć organizowanych przez Centrum Kultury Młodych.
więcej

Kurs językowy w domu!

Czas kwarantanny, akcja #zostanwdomu nie oznacza zmarnowanego czasu. Przedstawiamy kolejną propozycję na spędzenie czasu i doskonalenie siebie.
więcej

Mój ulubiony utwór – konkurs Fundacji PROMUZA

Lubisz śpiewać, grasz na instrumencie? Mamy konkurs dla Ciebie organizowany przez Fundację PROMUZA. Weź udział bez wychodzenia z domu, wesprzyj akcję #zostanwdomu.
więcej

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z Centrum Kultury Młodych

Centrum Kultury Młodych zaprasza dzieci i młodzież na kolejny tydzień zajęć.
więcej

„Mikrofon i ekran: od Kasi Sobczyk po Perfect” – konkurs

Kutnowski Dom Kultury wraz z Regionalnym Towarzystwem Muzycznym w Kutnie zaprasza do udziału w konkursie muzycznym online na najlepszą piosenkę, która powstała w czasach PRL. Wydarzenie ma na celu promowanie polskiej piosenki oraz młodych wokalistów.
więcej