23 PAŹDZIERNIKA 2020 / 23 PAŹDZIERNIKA 2020

Nowy termin festiwalu!

W związku z ogłoszonym 20 marca 2020 r. stanem epidemii, jubileuszowa, dziesiąta edycja Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin zostaje przełożona na 23 października br.
więcej

KULTURAlnie w onlajnie

Wydarzenia w jednym miejscu? Czemu nie! Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi o tym pomyślał.
więcej

Spotkania z MMŁ i Akademią Małego Łodzianina online

W niedzielę (26 kwietnia) o godz. 12:30 w Muzeum Miasta Łodzi odbędą się interaktywne warsztaty dla dzieci w ramach Akademii Małego Łodzianina w wersji online, a każdego tygodnia (od poniedziałku do piątku) obserwujący profil Muzeum Miasta Łodzi na Facebooku mogą korzystać ze specjalnych audycji, przeznaczonych dla młodszych i starszych odbiorców pt. „Spotkania z Muzeum Miasta Łodzi”.
więcej

Centrum Kultury Młodych online

Zapraszamy dzieci i młodzież na kolejny tydzień zajęć organizowanych przez Centrum Kultury Młodych.
więcej

Kurs językowy w domu!

Czas kwarantanny, akcja #zostanwdomu nie oznacza zmarnowanego czasu. Przedstawiamy kolejną propozycję na spędzenie czasu i doskonalenie siebie.
więcej

Mój ulubiony utwór – konkurs Fundacji PROMUZA

Lubisz śpiewać, grasz na instrumencie? Mamy konkurs dla Ciebie organizowany przez Fundację PROMUZA. Weź udział bez wychodzenia z domu, wesprzyj akcję #zostanwdomu.
więcej

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z Centrum Kultury Młodych

Centrum Kultury Młodych zaprasza dzieci i młodzież na kolejny tydzień zajęć.
więcej

„Mikrofon i ekran: od Kasi Sobczyk po Perfect” – konkurs

Kutnowski Dom Kultury wraz z Regionalnym Towarzystwem Muzycznym w Kutnie zaprasza do udziału w konkursie muzycznym online na najlepszą piosenkę, która powstała w czasach PRL. Wydarzenie ma na celu promowanie polskiej piosenki oraz młodych wokalistów.
więcej

Paprykarz łódzki, czyli cyfrowy remix

Jeśli masz ochotę na spektakl z humorem i nutką szaleństwa? Mamy coś dla Ciebie!
więcej
12 WRZEŚNIA 2020 - 13 WRZEŚNIA 2020 / 19 WRZEŚNIA 2020 - 20 WRZEŚNIA 2020

Europejskie Dni Dziedzictwa 2020 - „Moja droga”

Europejskie Dni Dziedzictwa są przede wszystkim świętem wspólnoty – zabytków, społeczności i lokalnych historii, a wspólnota obecnie wydaje się ważniejsza niż kiedykolwiek. Dlatego zakładamy, że EDD odbędą się jak zwykle we wrześniu, przygotowania trwają! Zachęcamy do udziału i czekamy na Państwa propozycje wydarzeń!
więcej

Koncert online - Eliza A. Tkacz

Brakuje Ci koncertów i chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Masz możliwość – już dziś zapraszamy na koncert Elizy A. Tkacz.
więcej

„Zwiedzanie na Ekranie” – edycja druga

Podobała Ci się pierwsza edycja i masz ochotę na więcej? Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi przygotowało drugą edycję „Zwiedzania na ekranie”.
więcej