#niemanudy z Centrum Kultury Młodych

Przedstawiamy harmonogram wydarzeń online zaproponowanych przez Centrum Kultury Młodych na dni 4-8 V.
więcej

Miejski badylarz - Twórcze Warsztaty rodzinne Online!

Rodzinne warsztaty o tematyce ekologicznej i przyrodniczej już w maju. Takich warsztatów jeszcze nie było!
więcej

Majowy "Kalejdoskop" już w sprzedaży!

Jak pandemia i kwarantanna zmieniają kulturę, obecność twórców i instytucji w sieci, co będzie, gdy kwarantanna się skończy? Odpowiedzi szukają badacze kultury, antropolodzy i felietoniści. Bohaterką okładki jest Gabriela Muskała, w obszernej rozmowie miesiąca z Elizą Gaust. Bogdan Sobieszek szuka odpowiedzi na pytanie o idealny festiwal filmowy dla Łodzi, a potem… napięcie tylko rośnie.
więcej

Mikrogranty na rzecz walki z COVID-19

300 000 zł to pula Wojewódzkiego Programu Mikrograntów na rzecz walki z COVID-19, który ogłosił Zarząd Województwa Łódzkiego. Właśnie rozpoczyna się nabór ofert od organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych, które pomogą przeciwdziałać epidemii koronawirusa, także w obszarze kultury, sztuki i ochrony dziedzictwa kulturowego!
więcej

Rawskie święto piosenki w internecie!

Mimo trudnej sytuacji Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej nie rezygnuje z działania i zaprasza do udziału w XVII Rawski Mityng Wokalny w wersji ON-LINE.
więcej

Mikrofon w sieci 2020 – koncert laureatów

„Mikrofon w sieci” to konkurs dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz ośrodków kultury, organizowany przez Miejski Dom Kultury w Radomsku.
więcej

Centrum Kultury Młodych - zajęcia online

Zapowiada się kolejny wyjątkowy tydzień dla dzieci i młodzieży z Centrum Kultury Młodych.
więcej

TańczMY z "Harnamem". Lekcja tańca ludowego online.

Polskie tańce tak piękne i inspirujące, niestety coraz częściej zapomniane i pomijane. W związku z tym pora rozpocząć majówkę w tanecznym rytmie, przypominając wspaniałe polskie klasyki.
więcej

Warsztaty i zajęcia online

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim działa prężnie online. Poniżej przedstawiamy propozycje MCK. Zapewniamy, dla każdego się znajdzie coś ciekawego.
więcej

TO JUŻ 50 LAT!

Pomimo kwarantanny jest powód od świętowania. Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku w tym roku obchodzi 50-lecie.
więcej

9 M̶a̶j̶ó̶w̶k̶a̶ Domówka z Bareją

Majówka tuż-tuż, ale nic ciekawego się nie zapowiada. Otóż nie! Będzie kolejna majówka z Kutnowskim Domem Kultury, ale w całkiem innym wydaniu.
więcej

Oreada. LIVE!

Oreada to zespół z okolic Łodzi, który tworzy muzykę FolkOFF. Zespół powstał w 2016 roku i grał koncerty m.in. na Soundedit Festival w Łodzi, Studiu Koncertowym Radia Gdańsk czy Festivalu v ulicich w Czechach. Od powstania prężnie się rozwija i nie zwalnia tempa nawet w czasie kwarantanny.
więcej