Elektroniczna biblioteka tekstów komediowych

Biblioteki zamknięte i brakuje nowych dzieł, nie wiesz skąd czerpać nowe pozycje bez wychodzenia z domu? Teatr Powszechny w Łodzi ułatwia nam zadanie.
więcej

Wielkanocna galareta z kurczaka

Prezentujemy kolejny przepis, który oprócz pysznego smaku ma niewątpliwie funkcję dekoracyjną Wielkanocnego stołu. Galareta z kurczaka z warzywami w formie... jajeczek!
więcej

Wielkanocne przygotowania z Centrum Kultury Młodych

W poprzednim tygodniu nie było nudy i w tym również jej nie będzie! Centrum Kultury Młodych ponownie zachęca dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia czasu w domu.
więcej

Teatr w domu z portalem teatralny.pl

Jesteś miłośnikiem teatru i brakuje Ci spektakli? Od dziś wszystko się zmieni bez wychodzenia z domu!
więcej

Kwiecień w Bałuckim Ośrodku Kultury

Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza na swoje propozycje online.
więcej

„Kultura na wynos”

Ośrodek Kultury Górna również wspiera nas w tym czasie i zapraszam do swojego cyklu „Kultura na wynos”.
więcej

„Akademia Pana Kleksa” – online

Kutnowski Dom Kultury przychodzi z propozycją dla dzieci! Musical „Akademia Pana Kleksa” przygotowany przez Młodzieżowy Dom Kultury wraz z sekcją taneczną KDK.
więcej

Pokazy filmowe: #zostańwdomu

Kina pozamykane, nic strasznego! Łódzki Dom Kultury i Kino Perspektywa, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Stowarzyszenie Łódź Filmowa zapraszają na projekcje dzieł Wytwórni Filmów Oświatowych.
więcej

Euzebio z Piotrowiczem — koncert online

Robert Piotrowicz to kompozytor i improwizator, artysta dźwiękowy, autor słuchowisk, współzałożyciel Musica Genera Festival oraz wytwórni Musica Genera. Album „Euzebio” pojawił się na początku tego roku nakładem wydawnictwa Bôłt Records, które współpracuje z Muzeum Sztuki w Łodzi.
więcej

Wielkanocny Żurek

Już niedługo najważniejsze święta w roku liturgicznym Kościoła katolickiego – Wielkanoc. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną nie zachęcamy do spotkań rodzinnych w licznym gronie. Warto jednak zachować tradycję – wykonać pisanki czy ugotować żurek na wielkanocne śniadanie. Poniżej prezentujemy przepis przesłany nam przez Koło Gospodyń Wiejskich z Mogilna Małego.
więcej

Kwietniowe Twórcze Warsztaty Online!

Dzisiaj również przychodzimy z propozycją dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, tym razem przygotowaną przez Fabrykę Sztuki. Jeśli brakuje Wam ruchu lub nie wiecie jak wykorzystać stare pudełko i sznurek to propozycja zdecydowanie dla Was!
więcej
10 CZERWCA 2020 - 28 CZERWCA 2020

Fotofestiwal Open Call 2020

Już teraz możecie zobaczyć szerszą prezentację prac szóstki artystów wybranych przez międzynarodowe jury do prezentacji podczas tegorocznej edycji Fotofestiwalu! 
więcej