1 MARCA 2020 - 1 MARCA 2020

„Spojrzenia w świat” malarstwo Elżbiety Kwapińskiej

W niedzielę 1 marca 2020r o godzinie 15.00 w Muzeum w Łowiczu odbędzie się wernisaż wystawy „Spojrzenia w świat" – malarstwo Elżbiety Kwapińskiej.
więcej
8 MARCA 2020

Dzień Kobiet w Łódzkim Domu Kultury

Sesja portretowa, warsztaty z coachem na których będzie można odkryć swoją super moc, degustacje, konsultacje dietetyczne, analiza składu ciała, finisaż wystawy, spektakl kabaretowy Joanny Szczepkowskiej, kino... W Łódzkim Domu Kultury Dzień Kobiet będzie obchodzony z rozmachem!
więcej
3 MARCA 2020

Armatka Kultury

O tym jakie wydarzenie 2019 roku w kulturze otrzyma miano najbardziej wystrzałowego zdecydują Państwo! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu w 7 edycji plebiscytu Armatka Kultury.
więcej
1 MARCA 2020 - 28 MARCA 2020

POCZUJ TEATR

W marcu teatr zawładnie Aleksandrowem Łódzkim. „Poczuj teatr” – pod takim hasłem już po raz dziewiąty przebiegać będzie Święto Teatru wpisujące się w obchody Międzynarodowego Dnia Teatru. Wszystkie wydarzenia teatralne organizuje Fundacja Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego oraz Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego.
więcej
23 LUTEGO 2020

Morskie opowieści Kapitana Guliwera – spektakl

Wszystkich małych wilków morskich zapraszamy do posłuchania niezwykłych morskich opowieści Kapitana Guliwera w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie.
więcej
25 LUTEGO 2020

Spotkania Regionów_opoczyńskie!

Miłośnicy tradycji już niebawem będą mogli poznać bliżej bogatą sztukę ludową i folklor ziemi opoczyńskiej. 25 lutego w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się pierwsze z cyklu Spotkanie Regionów.  W programie m.in. spotkanie z twórcami ludowymi, muzyka na żywo i degustacja potraw regionalnych! Wstęp wolny!
więcej
23 LUTEGO 2020

Koncert kameralny kwartetu smyczkowego Al Pari

Kameralny koncert kwartetu smyczkowego Al Pari w składzie: Marta Lucjan (skrzypce), Alicja Miruk-Mirska (skrzypce), Magdalena Maier (altówka), Elżbieta Rychwalska (wiolonczela).
więcej
15 LUTEGO 2020 - 15 MARCA 2020

Wystawa akwarel i pasteli Magdaleny Ołubek

Zapraszamy na wystawę akwarel i pasteli rodowitej brzezinianki Pani Magdaleny Ołubek, członka Związku Artystów Plastyków.
więcej
4 MARCA 2020

LESKI "Miłość. Strona B." Koncert

Już 4 marca Łaski Dom Kultury zaprasza na koncert Leskiego. Artysta zaprezentuje utwory ze swojej drugiej płyty o tytule Miłość. Strona B.
więcej
18 MARCA 2020 / 2 KWIETNIA 2020

Przystanek 60+ Kabaret i Teatr

Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+" powraca po przerwie! Tym razem Łódzki Dom Kultury zachęca do udziału utalentowane zespoły kabaretowe oraz teatry 60+ działające w województwie łódzkim. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 marca br.
więcej
10 LUTEGO 2020 - 10 MARCA 2020

Woskiem malowane - wystawa Małgorzaty Romańskiej

Od 10 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzezinach oglądać będzie można wystawę prac wykonanych metodą batiku przez Panią Małgorzatę Romańską.
więcej
3 LUTEGO 2020 - 31 GRUDNIA 2020

Karol Wojtyła. Narodziny

Z okazji przypadającej 18 maja br. 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły Centrum Myśli Jana Pawła II przygotowało wystawę biograficzną „Karol Wojtyła. Narodziny”. Zaprojektowana zgodnie z nowatorską ideą „gotowa do druku” ekspozycja może być pozyskiwana nieodpłatnie w formie cyfrowej przez instytucje, szkoły, parafie, organizacje pozarządowe i samorządy do dalszego upowszechniania.
więcej