Kolejny konkurs Wielkanocny!

Rodzinna zabawa, wspólnie spęczony czas? Czemu nie! Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza do udziału w konkursie na najładniejsza pisankę Wielkanocną.
więcej

Wirtualne Muzeum

Zwiedzanie prostu z Twojego domu, dziś wszystko jest możliwe! W odpowiedzi na trudną sytuację Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi zaprasza na „wirtualne zwiedzanie”.
więcej

nauka gry na instrumencie on-line

Uczestniczyliście w zajęciach nauki gry na gitarze, perkusji czy trąbki? Ośrodki kultury zamknięte, zajęcia odwołane... Oczywiście zachęcamy, żeby nie rezygnować z nauki i ćwiczeń, a na pewno pomogą wam w tym lekcje gry on-line. 
więcej

Kultura ma głos – radio MDK Radomsko

Niezwykle ciekawe rozwiązanie na pozostanie w kontakcie ze swoimi odbiorcami znalazł Miejski Dom Kultury w Radomsku. Codziennie o godzinie 18 na kanale YouTube umieszczane będą audycje radiowe, które poprowadzi nie kto inny, a sam dyrektor MDK – Krzysztof Zygma o niezwykle radiowym głosie oraz pani Jolanta Dąbrowska.
więcej

„Kulturalna kwarantanna”

Nudna kwarantanna, nie z Kutnowskim Domem Kultury.
więcej

Wielkanocny konkurs online!

Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny INKI w Rawie Mazowieckiej serdecznie zaprasza do udziału w XX jubileuszowej Edycji Konkursu Wielkanocnego.
więcej

Biblioteka on-line

Kończą Ci się książki na półce „do przeczytania”? Biblioteki zamknięte, wychodzić z domu nie można... Możesz spać spokojnie – książek nie zabraknie! Wiele miejsc udostępnia swoje zbiory on-line. Poniżej prezentujemy dwie możliwości dostępu do darmowej literatury.
więcej

Premiera w Twoim domu!

Były słuchowiska, zwiedzanie wystaw online. Tym razem Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi przygotował coś specjalnego.
więcej

„Arlekin w domu”

Teatr Lalek Arlekin to jeden z łódzkich teatrów, który również przygotował coś dla nas na umilenie chwil spędzonych w domowym zaciszu. Czego możemy się spodziewać?
więcej

Regionalna Akademia Kadr Kultury

Podczas gdy ŁDK jest jeszcze zamknięty dla osób z zewnątrz, nasza ekipa nieustannie pracuje nad zapewnieniem Wam możliwości uczestniczenia w kulturze zdalnie i podnoszenia kompetencji w ramach naszej Regionalnej Akademii Kadr Kultury z domu. Ale póki to nie nastąpi, zachęcamy do wirtualnego odwiedzenia blogów trenerów, z którymi współpracujemy już od kilku lat.
więcej

„Przenosimy aktywność do sieci!"

Wieczór z przyjemną komedią dla młodzieży i dorosłych w domu? Nic trudnego!
więcej

5. Edycja „Przecieki sztuki”

„Nostalgia” to instalacja Dominiki Cebuli, jeden z projektów poprzedniej edycji, który doceniony został  na największych portalach zajmujących się designem i sztuką, m.in.:  boredpanda.com , thisiscollosal.com , designyourtrust.com .
więcej