Teatr Muzyczny w kwarantannie

Teatr Muzyczny w Łodzi zostaje w domu, ale nie zapomina o swoich odbiorcach. 
więcej

65. edycja OKR – nowe terminy eliminacji

Uwaga, nastąpiła zmiana terminów eliminacji miejskich oraz wojewódzkich!
więcej

Przygody Brzozka – konkurs literacki

Kim jest Brzozek? W Miejskim Domu Kultury w Brzezinach odbywał się konkurs na maskotkę miasta Brzeziny. Jak się okazało praca Oliwiera i jego mamy spodobała się wszystkim najbardziej. Od tamtej pory Brzozek mieszka na żółtym parapecie MDK. A teraz mieszkańcy Brzezin mają szansę wziąć udział w konkursie na najciekawszą przygodę maskotki.
więcej

„Mina" - Online - Studio Teatralne „Oj”

Kutnowski Dom Kultury znowu nas zaskakuje. Tym razem zaprasza na retransmisję spektaklu, mrocznej historii z dreszczykiem.
więcej

Zabawa z historią online

Pociechy w domu, nuda doskwiera? Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi przychodzi z pomocą edukacyjną.
więcej

Akcja „Podziel się książką z seniorem”

Kwarantanna to trudny czas dla nas wszystkich, ale w szczególności dla ludzi starszych. Nie zapomnijmy o nich! Poleski Ośrodek Sztuki i księgarnia Gandalf.com przygotowali specjalny program wsparcia dla seniorów.
więcej

Centrum Kultury Młodych on-line

Również Centrum Kultury Młodych nie zostawiło swoich odbiorców bez kulturalnej opieki. Poniżej przedstawiamy zaplanowane na ten tydzień atrakcje. W każdą niedzielę będą pojawiały się inspiracje na kolejne dni. Zapraszamy do śledzenia aktywności na portalu Facebook.
więcej

Internetowy Stand Up już dziś!

Czwartkowy nudny wieczór? Nie z Teatrem Powszechnym w Łodzi.
więcej

Arlekin w domu - Sta(y)geAtHome

Pamiętacie „Szeptanki”? Teatr Lalek Arlekin wychodzi do nas z nową serią, czyli „STA(Y)GE AT HOME”.
więcej

Lekcja tańca w domu!

Zespół Tańca Ludowego "Harnam" im. Jadwigi Hryniewieckiej to łódzki zespół należący do Poleskiego Ośrodka Sztuki. Zespół może pochwalić się prestiżowymi nagrodami - został wyróżniony Nagrodą Miasta Łodzi, Medalem za Zasługi dla Województwa Łódzkiego, Dyplomem Ministra Kultury i Sztuki, a Pani Maria Kryńska i Pan Krzysztof Sitkowski, pedagodzy zespołu, nagrodzeni zostali Orderami Uśmiechu.
więcej

Kolejny konkurs Wielkanocny!

Rodzinna zabawa, wspólnie spęczony czas? Czemu nie! Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza do udziału w konkursie na najładniejsza pisankę Wielkanocną.
więcej

Wirtualne Muzeum

Zwiedzanie prostu z Twojego domu, dziś wszystko jest możliwe! W odpowiedzi na trudną sytuację Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi zaprasza na „wirtualne zwiedzanie”.
więcej