Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =

Akcja KRWIOŻERCY!

Prezentujemy szczytną akcję – kto od września do końca listopada odda(ł) krew w Łodzi i ma dowód: książeczkę krwiodawcy lub zaświadczenie ten do 10 grudnia może zjeść w łódzkim gastro ZA DARMO.
Restauracja zjemusiebie.pl zainspirowana akcją w Poznaniu postanowiła zacząć działać i zorganizowała swoją akcję KRWIOŻERCY.

Szczytny cel, bardzo istotna sprawa, która może uratować życie. Chodzi o KREW! W Bankach krwi jest duże zapotrzebowanie. W niektórych przypadkach nawet stan alarmowy, w RCKiK w Łodzi 0+ i A+ potrzebna na już!

Zasady są proste:
Kto OD WRZEŚNIA DO KOŃCA LISTOPADA odda(ł) krew w Łodzi i ma dowód: książeczkę krwiodawcy lub zaświadczenie ten do 10 grudnia może zjeść w łódzkim gastro ZA DARMO.

Zobaczcie u kogo i co możecie dostać:
- zamówić na zjemusiebie.pl jedzenie za 30 zł za darmo lub zrabatować o 30 zł zamówienie (mamy już nawet dla Was kod: GBAV18)😎
- Rolka Tempura Kampyo Maki za za free w Hashtag Sushi Łódź Teofilów
- zjeść w Kuchnia Marche Galeria Łódzka do 20 zł za free lub zrabatować o 20 zł zamówienie
- zgarnąć wuzetkę i kawę za darmoszkę w Bistro u Janka.
- zgarnąć 10% zniżki w Centrum MOLO na całe zamówienie

WAŻNE: do każdego z tych miejsc możesz się udać i odebrać wybraną rzecz. Oddałeś krew, dostajesz coś od każdego z nas. Nie ściemniamy, za darmochę, w kilku miejscach. Sztos, co?🤩

Nieoficjalnie wiemy, że będą dołączać kolejne ekipy z gastro, więc będzie kilka miejscówek, które będziesz mógł/mogła odwiedzić i zjeść za free. Oddanie krwi nic nie kosztuje, a może pomóc wielu osobom!
  • do 10-12-2021

Kategoria

Wiadomości