Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =

Festiwal Kobiecości w Bełchatowie

Kultury w Bełchatowie, już po raz piąty zaprasza na Festiwal Kobiecości. Impreza odbędzie się 22.04.2012 r., w godz. 15:00-20:00, w MCK Centrum. Wstęp bezpłatny.

Kultury w Bełchatowie, już po raz piąty zaprasza na Festiwal Kobiecości. Impreza odbędzie się 22.04.2012 r., w godz. 15:00-20:00, w MCK Centrum. Wstęp bezpłatny.

 

Festiwal Kobiecości to impreza skierowana głównie do Pań, choć i Panowie są nierzadkimi gośćmi. Festiwal – to swego rodzaju „ świątynia kobiecości”, w której królują pachnidła, kosmetyki, piękne stroje oraz piękne dekoracje, wprowadzające nas w tę niezwykłą aurę. Festiwal Kobiecości odbędzie się w naszym mieście po raz piąty. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem Pań, które tego dnia mogą nabyć wiedzę z dziedzin, którymi interesują się najbardziej czyli zdrowie, uroda oraz moda.

 

W trakcie Festiwalu będzie można zasięgnąć porady dietetyka na temat zdrowego odżywiania,dowiedzieć się jak dbać o swoje ciało i odnowę duchową , spędzić miło czas w kawiarence przygotowanej dla gości odwiedzających Festiwal. Odwiedzający będą mogli skorzystać z doradztwa kosmetycznego i fryzjerskiego, obejrzeć pokazy makijażu dziennego czy wieczorowego,wziąć udział w warsztatach stylizacji, dowiedzieć się jakie trendy w modzie i fryzurach królują w sezonie wiosna-lato 2012 obejrzeć występy artystyczne tj. recital Marty Krawczyk, pokazy fitness, latino solo, psychologia kobiety itd.

 

Główną atrakcją wieczoru będą Metamorfozy Pań przeprowadzone przez fryzjera Błażeja Adamusa oraz stylistkę Annę Mikulską oraz POKAZ MODY MAKALU dla Pań w każdym wieku i rozmiarze.

 

Festiwal Kobiecości to impreza poświęcona ciału i duszy. Oprócz propozycji związanych z modą, urodą i zdrowiem goście będą mogli posłuchać dobrej muzyki, zrelaksować się i spędzić wspaniale niedzielne popołudnie.

Serdecznie zapraszamy!

 

autor: Mariola Biniek