Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =

Filharmonia Nocą - silent disco

W ramach Nocy Muzeów (19 maja) Filharmonia Łódzka zaprasza na zwiedzenie budynku i Silent Disco! Zobacz filharmonię inną niż wszystkie: posłuchaj swojego ulubionego gatunku muzycznego. Wystarczy założyć bezprzewodowe słuchawki i samemu zadecydować, do jakiej melodii chce się tańczyć. Funky? Dance? A może klasyczne tango? Tej nocy nie ma rzeczy niemożliwych! 

 

W ramach Nocy Muzeów(19 maja) Filharmonia Łódzka zaprasza na zwiedzenie budynku i Silent Disco! Zobacz filharmonię inną niż wszystkie: posłuchaj swojego ulubionego gatunku muzycznego. Wystarczy założyć bezprzewodowe słuchawki i samemu zadecydować, do jakiej melodii chce się tańczyć. Funky? Dance? A może klasyczne tango? Tej nocy nie ma rzeczy niemożliwych! 
 
Zagrają: DJ Cookie Monster (funk/soul) Adam Brzozowski "Snowman" (disco/nu-disco i klasyka) Na godz. 21.00 - 22.00 przewidziane są wycieczki. Wstęp wolny, ale konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc pod adresem zapisy@filharmonia.lodz.pl 
 
W godzinach 22.00-2.00 odbędzie się Silent Disco. Wejściówki w cenie 10 PLN dostępne w kasie Filharmonii od 7 maja oraz w noc imprezy. Do wypożyczenia słuchawek konieczny jest dowód osobisty. 
 
Milena Ostrowska milena.ostrowska@filharmonia.lodz.pl