Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =

FORUM +/- KULTURA

Łódzki Dom Kultury w dniach 5-6 czerwca 2023 r. organizuje VIII Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- KULTURA, które skierowane jest do wszystkich pracowników kultury w województwie. Trwa rejestracja zgłoszeń.
Organizatorzy zapraszają w gościnne progi Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, które jest partnerem tego przedsięwzięcia.

Wzorem ubiegłych edycji, przygotowano bogaty program merytoryczny i artystyczny, a temat przewodni Forum to: ZMIANY W KULTURZE / KULTURA W ZMIANACH.

Zmiany, o których będzie mowa dotyczą między innymi:
– funkcjonowania ośrodków kultury z województwa łódzkiego w ostatnich latach po pandemii;
– trendów związanych z projektowaniem graficznym;
– promocją wydarzeń kulturalnych.

Odbędzie się także rozmowa o realizacji projektu Przebudowa budynku Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach dla zwiększenia partycypacji mieszkańców w kulturze oraz o zmianach związanych z nowym layoutem i formułą funkcjonowania Magazynu Kulturalnego Łodzi i Województwa Łódzkiego Kalejdoskop, który wydawany jest przez Łódzki Dom Kultury. Dla uczestników przygotowana została również część szkoleniowa, która wzbogaci ich wiedzę i kwalifikacje.

Uczestnicy Forum poznają także atrakcje turystyczne znajdujące się na terenie Skierniewic – Dworek Konstancji Gładkowskiej oraz Muzeum Historyczne Skierniewic.

Udział w Forum wymaga opłacenia akredytacji w wysokości 300 zł (2 dni) lub 250 zł (1 dzień).
Zgłoszenia na Forum przyjmowane są w wersji elektronicznej – formularz: LINK.


Organizatorzy czekają na Państwa zgłoszenia do 22 maja 2023 r.

Osobą do kontaktu w sprawie Forum jest Pani Zyta Solarska, tel. 797 326 230, e-mail: z.solarska@ldk.lodz.pl.