Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =

I Bełchatowski Przegląd Hip-Hopowy "Hip Hop To The Top"

Kochasz hip–hop, tworzysz własną muzykę, a może masz zespół, który pragnie zaistnieć na hip-hopowej scenie? Nie czekaj i wyślij swoje zgłoszenie do udziału w „Hip Hop To The Top” - I Bełchatowskim Przeglądzie Hip–Hopowym, który odbędzie się 19 marca o godzinie 12:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Zgłoszenia do 7 marca.
Uczestnikami Przeglądu mogą być wykonawcy indywidualni lub zespoły, występujący amatorsko, niezwiązane kontraktem z profesjonalną wytwórnią płytową, wykonujące własne utwory autorskie na żywo. Wykonawcą indywidualnym lub członkiem zespołu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i odesłanie jej wraz z linkami do dwóch utworów w formie online oraz nadesłanie zdjęcia zespołu na adres e-mail: hiphop@mckbelchatow.pl do dnia 7.03.2023 r.

Celem imprezy jest aktywizacja muzyczna środowiska młodzieżowego, promocja młodych artystów oraz ich twórczości, wymiana pomysłów i doświadczeń oraz inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych. Do wygrania występ przed gwiazdą wieczoru podczas pierwszego dnia obchodów Dni Bełchatowa 2023, możliwość realizacji swojego autorskiego materiału w studio nagrań oraz nagrody pieniężne.

Oceny zespołów uczestniczących w Przeglądzie dokonywać będzie jury, w skład którego wchodzi gwiazda imprezy Winicjusz „Wini” Bartków, który po zakończeniu przeglądu wystąpi przed naszą publicznością.

Winicjusz „Wini” Bartków, czyli: wysublimowany smakosz wyszukanych potraw, energiczny biznesman, polityczny radykał i pieniacz, największy fan, a zarazem wróg wszelkich używek, człowiek o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leń i pracoholik w jednym, piewca miłości, który kocha nienawidzić, sportowiec o sporej nadwadze, baczny obserwator rzeczywistości, dowcipniś i gawędziarz, wieczny skater, jowialny choleryk, zatwardziały antykomunista i niepoprawny erotoman, a przede wszystkim największy fan i znawca hip-hopu. Założyciel legendarnej marki odzieżowej Stoprocent, a od pewnego czasu również twórca internetowy, który przemierza kraj w poszukiwaniu barwnych i nieszablonowych towarzyszy do rozmów.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie (do pobrania poniżej wraz z kartą zgłoszeniową).

Do pobrania