Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =

Koncert Chórów Ziemi Łódzkiej w Aleksandrowie

Chóralistyka to piękna lecz niełatwa forma muzykowania zespołowego, którą popularyzują amatorskie chóry działające w naszym regionie. Kilka z nich będzie można usłyszeć w dniu 29 kwietnia 2012 r. o godz.15.00 w Aleksandrowie Łódzkim

 

W dniu 29 kwietnia 2012 r. o godz.15.00 odbędzie się w kościele św. Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim KONCERT CHÓRÓW ZIEMI ŁÓDZKIEJ -w hołdzie Janowi Pawłowi II.

 

W koncercie udział weźmie 11 chórów działających w naszym regionie, a jego organizatorami są: Łódzki Dom Kultury, Polski Związek Chórów i Orkiestr oraz kościół św. Rafała i Michała w Aleksandrowie. Organizatorom koncertu zależy na promocji chórów, których bogaty dorobek artystyczny, wieloletnia działalność artystyczna wzbogaca muzyczną kulturę Łodzi i regionu. Do udziału w koncercie otrzymały zaproszenie chóry łódzkie, w tym najstarsze m.in. Stowarzyszenie Śpiewacze  „ECHO” – najstarszy chór w Łodzi, rok zał. 1876 oraz Stowarzyszenie Śpiewacze im. Stanisława Moniuszki – rok zał. 1898. Oprócz chórów posiadających wieloletnią tradycję swej działalności, wystąpią również chóry młodzieżowe oraz akademickie.

Zapraszamy, wstęp wolny

Info. www.ldk.lodz.pl, muzyka@ldk.lodz.pl