Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =

Koncert na Rynku w Sieradzu

W ostatnią niedzielę sierpnia sieradzki Rynek kolejny raz wypełni się muzyką! Wystąpią Bohdan Lizoń & Grzegorz Piętak Duo oraz Saxophonica.
Bohdan Lizoń & Grzegorz Piętak Duo
Duo tworzy basista Grzegorz Piętak od lat związany z zespołem Brathanki wraz z Bogdanem Lizoniem z którym współpracuje od ponad dwudziestu lat. Owocem ten współpracy jest ostatnio wydana płyta "To the Promised Land", która stała się dużym wydarzeniem na polskim rynku jazzowym.
Na koncercie poza utworami zawartymi na płycie , usłyszymy sporo standardów muzyki jazzowej i popularnej.

SAXOPHONICA to projekt muzyczny skupiający polskie saksofonistki (Dorota Olech, Aneta Baziak, Joanna Stasińska-Starosta, Aleksandra Fleaszar) wyróżniające się swoją działalnością artystyczną na polskiej scenie muzycznej. W skład grupy wchodzą czynnie działające i koncertujące saksofonistki, absolwentki polskich i zagranicznych uczelni oraz szkół muzycznych. Ideą projektu jest tworzenie nowej jakości artystycznej w oparciu o bazę jaką jest kwartet saksofonowy. Repertuar Saxophonicy to szeroko rozumiana muzyka jazzowa, niejednokrotnie oscylująca pomiędzy gatunkami takimi jak funk, rock czy pop. Artystki projektu swobodnie poruszają się w wielu gatunkach muzycznych, co nadaje ich grze świeżości i autentyczności. Pomysłodawczynią i twórczynią projektu jest Dorota Olech.

Koncerty na Rynku w Sieradzu
29 sierpnia 2021r. (niedziela), start godzina 17:00.
Wstęp wolny


Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.