Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =

Konkurs plastyczny „Człowiek w ruchu”

W związku z wznowieniem zajęć w placówkach wychowania pozaszkolnego, Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach wydłuża termin nadsyłania prac plastycznych na 20 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu” do 15 czerwca 2020r.
Inspiracją dla konkursu są różne zachowania człowieka we wszelkich formach aktywności (taniec, balet, teatr, cyrk, muzyka, sport, rekreacja itp.). Młody człowiek w indywidualny i bardzo osobisty sposób postrzega i odtwarza otaczającą go rzeczywistość. Różne formy aktywności – zarówno uprawiane jak i obserwowane dostarczają wielu emocjonalnych przeżyć, które dadzą się przełożyć na wrażenia estetyczne.
Prace nadesłane na konkurs powinna cechować autentyczność i szczerość wypowiedzi. Mile widziane będą zaskakujące i nowe rozwiązania, operowanie skrótem myślowym.
Organizator oczekuje jak najwięcej radości, żywiołowości i wyobraźni w nadesłanych pracach, prezentacji własnego świata barw i form plastycznych.

W konkursie udział wziąć mogą dzieci i młodzież w wieku 5-19 lat. Maksymalny format prac to A3 oraz prace powinny być wykonane jedynie w technice płaskiej (malarstwo, rysunek, grafika).

Prace, wraz z przyklejoną na odwrocie kartą zgłoszeniową (do pobrania poniżej) należy przesyłać na adres:
Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
ul. Pułaskiego 38
95-200 Pabianice


Termin zbierania prac upływa 15 czerwca (decyduje data wpływu).

Zachęcamy do wzięcia udziału i zapoznania się ze szczegółowym regulaminem.
https://mdk-pabianice.pl/index.php/startowa/konkursy-artystyczne/1129-20-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-czlowiek-w-ruchu