Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =

„Kosmiczny dyLEMat” – gra na smartfony

Projekt logo Zofia Worpus-Budziejewska

Z przyjemnością informujemy, że gra na smartfony „Kosmiczny dyLEMat” jest już dostępna dla wszystkich chętnych graczy! Sprawdźcie swoją wiedzę o Lemie!
Gra została przygotowana przez uczestniczki warsztatów z tworzenia scenariuszy do gier i obsługi aplikacji Action Track w ramach projektu „Zagraj w Lema”.

Fabuła gry opisuje przygody pilota Pirxa i jego zmagania z problemy z  wyruszeniem  w podróż, którą zaplanował. Gracz uczestnicząc w wędrówce z bohaterem odpowiada na pytania dotyczące życia i twórczości Stanisława Lema oraz dowiaduje się o ciekawostkach związanych z pisarzem.

Zachęcamy do zagrania w „Kosmiczny dyLEMat”. Gra jest bezpłatna i dostępna całą dobę dla wszystkich chętnych osób.

Aby zagrać potrzebny będzie smartfon z dostępem do Internetu, na telefonie należy zainstalować darmową aplikację Action Track (pobrać z internetowych sklepów AppStore lub Google Play).

Aby przystąpić do gry należy zeskanować kod QR umieszczony na dole artykułu (kod QR dostępny jest także na stronie WBP, w zakładce „Zagraj w Lema”) , następnie pobrać grę i zaakceptować jej regulamin.

Gra powstała w ramach projektu ,,Zagraj w Lema”. W projekcie przewidziano jeszcze konferencję o Lemie skierowaną do bibliotekarzy z Bibliotek Publicznych woj. łódzkiego, która zaplanowana jest na 26 listopada. Szczegóły wkrótce!


Projekt ,,Zagraj w Lema” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kategoria

Wiadomości

Adres

ul. Gdańska 100/102, 90-508 Łódź

Kontakt

http://www.wbp.lodz.pl/
tel.: 42 663-03-00
email: kontakt@wbp.lodz.pl