Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =

Nabór na instruktorów MDK w Zduńskiej Woli

Masz pasję i wiedzę, którymi chcesz się podzielić? Lubisz uczyć i inspirować innych? A może masz pomysł na niepowtarzalne warsztaty lub zajęcia grupowe? Jeśli tak, to MDK Zduńska Wola czeka właśnie na Ciebie!
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli poszukuje kreatywnych osób, które zaproponują ciekawe i oryginalne warsztaty przygotowujące uczestników do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Zajęcia powinny rozwijać pasje artystyczne, nowe umiejętności oraz kompetencje. MDK jest otwarty na nieszablonowe podejście do prowadzenia zajęć artystycznych. Liczy się ciekawy i atrakcyjny pomysł! Zgłoś się do MDK ze swoją ofertą.

Zgłoszenia do 17 czerwca.

Prowadzący zajęcia instruktorzy i animatorzy będą mieli do dyspozycji nowocześnie zaprojektowane i wyposażone pracownie: plastyczną, muzyczną, modelarską, sale taneczne, ruchowe, komputerowe, a także salę konferencyjno-szkoleniową, przestrzeń wystawienniczą oraz salę widowiskową.

W sezonie 2024/2025 MDK chce położyć szczególny nacisk na działania oparte o nowe media, komunikatory internetowe, wirtualną rzeczywistość, warsztaty DIY, design, fotografię mobilną, zajęcia eksperymentalne czy graficzne itp.

Poszukiwani są również wykwalifikowani instruktorzy do prowadzenia zajęć z najmłodszymi uczestnikami. MDK chce stworzyć bogatą i zróżnicowaną ofertę dla mieszkańców Zduńskiej Woli i sąsiadów w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, dla których przygotowuje propozycje zajęć w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Do składania ofert MDK zaprasza osoby prawne, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli (pl. Wolności 26), w filii MDK os. Karsznice oraz innych przestrzeniach miejskich.

Zajęcia powinny odbywać się przez min. 3 miesiące w roku artystycznym 2024/2025 (dopuszczamy również formy warsztatów odbywające się w innych czasookresach).

Oferty przesyłać można drogą elektroniczną na adres: sekretariat@mdk-zdunskawola.pl z dopiskiem: „Nabór instruktorski – oferta”. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod nr tel: 605 503 703.

Formularz ofertowy znajduje się na stronie: www.mdk-zdunskawola.pl

Kategoria

Wiadomości

Adres

plac Wolności 26, 98-220 Zduńska Wola

Kontakt

tel. 43-823-25-92