Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =

Niepowtarzalne metamorfozy, czyli warsztaty z technik dekorowania mebli

fot. Wioletta Jagiełło

Blogujące projektantki wnętrz Ania i Beti poprowadziły w MDK Ratusz warsztaty z technik dekorowania mebli. Zgrany telewizyjny duet - PANI TO POTRAFI odwiedził Zduńską Wolę we wtorek, 28 maja.
Obecne na warsztatach zduńskowolanki zdobyły wiedzę na temat różnych farb dostępnych na rynku, z pomocą których mogą samodzielnie zmienić wygląd swoich mebli.
Uwagę głównie poświęcono farbom kredowym i sposobom ich zabezpieczania.

– Podczas spotkania ćwiczyłyśmy, jak uzyskać efekt cieniowania oraz w jaki sposób nanosić wzory za pomocą szablonów. Wykorzystałyśmy do tego drewniane deski. Po ćwiczeniach przyszedł czas nadawania nowego looku gazetnikom, szkatułkom, skrzyneczkom, tacom itp. Efekty prac są naprawdę zachwycające – mówiły uczestniczki spotkania.

Na warsztatach nie zabrakło czasu na konkretne porady, zdjęcia i autografy.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomogła Wam w stworzeniu niepowtarzalnych metamorfoz.

Ania i Beti, to znane ,,telewizyjne twarze”, które mówią o sobie tak: „ jesteśmy blogującymi projektantkami wnętrz z zacięciem dekoratorskim. Nie tylko projektujemy, ale również przerabiamy, odnawiamy, restaurujemy i malujemy. Oprócz bloga „Pani to potrafi”, prowadzimy pracownię DIY we Wrocławiu, gdzie odbywają się liczne warsztaty z przeróbek mebli (malowanie, tapicerowanie itp.) Możecie nas również zobaczyć w telewizji w swoim autorskim programie telewizyjnym „Robota na weekend” (stacja nowa.tv)”.
Na rynku wydawniczym pojawiła się również ich książka pt. ,,TY TEŻ POTRAFISZ! PORADNIK DEKORATORA WNĘTRZ”.

Kategoria

Wiadomości

Adres

plac Wolności 26, 98-220 Zduńska Wola

Kontakt

tel. 43-823-25-92