Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =

„Od Amanu do Rohanu” – tolkienowski quiz online

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu wspólnie z Poznańskim Towarzystwem Miłośników Tolkiena „Drużyna Pyrlandii”  zaprasza wszystkich zainteresowanych twórczością J.R.R. Tolkiena do udziału w quizie online.
Celem quizu jest rozwijanie i kształtowanie wyobraźni, rozbudzanie wrażliwości i umiejętności literackich, kreatywności uczestników, zapoznanie uczestników z sylwetką J. R. R. Tolkiena, popularyzacja jego twórczości, wprowadzenie w świat kultury oraz integracja społeczności z fandomem i biblioteką.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby z terenu całego kraju posiadające konto na Discordzie, które wejdą 19 marca 2022 r. o godzinie 17.00 na kanał klubu: https://discord.com/invite/CRBBdDHdTA i rozwiążą zadanie konkursowe.
Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na 12 pytań konkursowych zamieszczonych na Discordzie Klubu Miłośników Fantastyki „Sagitta” na kanale #konkursy. Quiz składa się z pytań o trzech stopniach trudności.

Słowa-klucze do quizu: Hobbit, Władca Pierścieni, Silmarillion, Bilbo Baggins, Thorin Dębowa Tarcza, Erebor, Shire, Frodo, Jedyny Pierścień.

Przewidziano nagrody rzeczowe (książki Tolkiena i o uniwersum tolkienowskim) dla trzech laureatów, którzy uzyskają największą liczbę punktów w jak najkrótszym czasie.

Fascynujesz się Śródziemiem? Postacie i mitologia uniwersum Tolkiena nie stanowią dla ciebie problemu? Weź udział w quizie online i wygraj cenne nagrody! Serdecznie zapraszamy!

Poniżej regulamin do pobrania.

Do pobrania