Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =

„PIOSENKI Z KUFRA” – muzyczny spektakl dla dzieci

Sieradzkie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci na spektakl muzyczny „Piosenki z kufra”. Spektakl przeniesiony z 28 listopada na 23 stycznia 2022 r.
Na muzyczne przedstawienie składa się kilkanaście piosenek z różnych spektakli wyreżyserowanych przez wieloletniego dyrektora Zdrojowego Teatru Animacji – Bogdana Naukę. Bardziej i mniej znane przez dziecięcą publiczność utwory wybrzmią w nowych aranżacjach Jacka Szreniawy. Piosenki zostały zainscenizowane w zabawnej formie, z wykorzystaniem lalek, elementów scenografii i rozmaitych rekwizytów. Aktorzy animujący lalki i występujący w żywym planie przenoszą widza w bajkowy świat. Dzięki teatralnej magii Calineczka może się spotkać z kotem w butach, mała syrenka z żyjącym na co dzień pod ziemią kretem, a Kopciuszek z Kaczką dziwaczką.

Pomysł, scenariusz, inscenizacja i reżyseria: zespół

Opracowanie muzyczne: Jacek Szreniawa

„PIOSENKI Z KUFRA” – muzyczny spektakl dla dzieci
23 stycznia 2022 (niedziela), godzina 16:00.
Miejsce: Sieradzkie Centrum Kultury (Teatr Miejski)


Bilety w cenie: 15 zł (ulgowy), 20 zł (normalny) do kupienia w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl)


Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.