Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =

Piotrkowskie legendy w sieci

Gra przeglądarkowa typu HOPA (hidden object puzzle adventure) to najnowsza propozycja ukazująca historię Piotrkowa Trybunalskiego dla łowców przygód przygotowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim. Dostęp do gry jest w pełni bezpłatny i nie wymaga logowania. Zagraj już dziś!
„Legendy Piotrkowa” to oferta dla tych wszystkich, którzy chcą w niecodzienny sposób poznać dzieje i tajemnice trybunalskiego grodu. Dzięki odnajdowaniu przedmiotów, rozwiązywaniu zagadek, układaniu puzzli gracz przemieszcza się po mieście od momentu jego powstania, poznając po drodze legendy i sekrety z nim związane.

Celem gry jest odkrycie historii Piotrkowa Trybunalskiego przy wykorzystaniu dotąd nieużywanego narzędzia. Dostęp do gry jest w pełni bezpłatny i nie wymaga logowania.

Wystarczy wejść na stronę bibliotek: www.biblioteka.piotrkow.pl i po kliknięciu na baner „Legendy Piotrkowa” można rozpocząć przygodę z Piotrkowem Trybunalskim  👉 KLIK

Gra została stworzona przez łódzką firmę GroMar i powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci na realizację zadania „Piotrkowskie legendy w sieci”.

Zagraj teraz - www.biblioteka.piotrkow.pl

Kategoria

Wiadomości