Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =

Plan B – Lato w Aleksandrowie Łódzkim

Imprezy z cyklu wydarzeń Plan B – Lato w Aleksandrowie Łódzkim wystartowały wraz z rozpoczęciem piłkarskich mistrzostw Europy. Wśród wielu propozycji na kolejne weekendy prym wiodą cztery wydarzenia: koncerty – Sokół i Dwa Sławy, Illusion i Luxtorpeda, Paweł Domagała i Sorry Boys oraz kabareton – Igor Kwiatkowski i Marcin Daniec.
17 lipca – Sokół, Dwa Sławy
25 lipca – Illusion, Luxtorpeda
7 sierpnia – Paweł Domagała, Sorry Boys
21 sierpnia – Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec


Bilety na wszystkie te wydarzenia dostępne są na stronie ebilet.pl/muzyka/festiwale/planb, a w przypadku sierpniowego koncertu Pawła Domagały i kabaretonu, również w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego (plac Kościuszki 4).

Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych imprez z cyklu Plan B – lato w Aleksandrowie Łódzkim zapraszamy na stronę www.aleksandrow-lodzki.pl oraz na facebook.com/AleksandrowLodzkiOfficial.

Dochód z sierpniowych koncertów zostanie w całości przekazany na wsparcie jednostki OSP Aleksandrów Łódzki w zakupie nowego wozu pożarniczego.

Dodatkowo, osoby posiadające bilety na zapowiadany w zeszłym roku koncert Blue Cafe, który nie odbył się z uwagi na pandemię, mogą je wymieniać na dowolne z sierpniowych wydarzeń w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego (plac Kościuszki 4).

Te cztery koncerty zapewniają nam przekrój gatunkowy od rapu / hip-hopu poprzez hard rocka po alternatywę, a na sam koniec — najlepsze nazwiska polskiego kabaretu. Koncerty odbędą się na dużej scenie aleksandrowskiego MOSiR-u, a pula biletów każdorazowo ograniczona jest do 950 szt. Nie ma więc co czekać do ostatniej chwili, tym bardziej, że w dniu koncertu cena nieznacznie wzrasta.


źródło: inf. prasowe
  • 17-07-2021
  • 25-07-2021
  • 07-08-2021
  • 21-08-2021

Kategoria

Muzyka