Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =

"Przed sklepem jubilera" spektakl w MDK Radomsko

1 maja, o godz. 18.00, w pierwszą rocznicę beatyfikacji Jana Pawła II Miejski Dom Kultury w Radomsku i Grupa teatralna pod patronatem Błogosławionego Jana Pawła II w Lgocie Wielkiej zapraszają na spektakl "Przed sklepem jubilera". Sztuka autorstwa Karola Wojtyły opowiada o rozterkach życiowych starszego i młodszego pokolenia. Ich rozważania i dyskusje mają miejsce zawsze przed tym samym  sklepem jubilera. 

 

W pierwszą rocznicę beatyfikacji Jana Pawła II Miejski Dom Kultury w Radomsku i Grupa teatralna pod patronatem Błogosławionego Jana Pawła II w Lgocie Wielkiej zapraszają na spektakl "Przed sklepem jubilera".
 
Sztuka autorstwa Karola Wojtyły to historia dwóch rodzin reprezentowanych przez dwa pokolenia. Miejscem ich spotkań jest ciągle ten sam tytułowy sklep prowadzony przez tego samego Jubilera. Młodzi pytają o przyszłość, która ich czeka, a starsi patrzą w przeszłość i zastanawiają się, co w nich zostało z pierwszego zakochania, a co zagubili gdzieś po drodze.
 
Spektakl w wykonaniu Grupy teatralnej pod patronatem Błogosławionego Jana Pawła II w Lgocie Wielkiej odbędzie się 1 maja, o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku w sali widowiskowej. Wstęp wolny.
 
Magdalena Blada promocja@mdkradomsko.pl