Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =

Radomsko ma Sukienki Matki Boskiej

28 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku otwarta została wystawa malarstwa artysty plastyka z Częstochowy Adama Rokowskiego . Prezentowane w sali kameralnej prace to cykl poświęcony Sukienkom Matki Boskiej. Towarzyszący wernisażowi koncert w wykonaniu stypendystek FIK – Ani, Katarzyny i Kingi Kabzińskich był wspaniałym uzupełnieniem prezentowanych prac.

28 kwietnia 2012 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku otwarta została wystawa malarstwa artysty plastyka z Częstochowy Adama Rokowskiego . Prezentowane w sali kameralnej prace to cykl poświęcony Sukienkom Matki Boskiej. Towarzyszący wernisażowi koncert w wykonaniu stypendystek FIK – Ani, Katarzyny i Kingi Kabzińskich był wspaniałym uzupełnieniem prezentowanych prac.

 

Artysta urodził się w 1977 r. Ukończył studia w Instytucie Plastyki WSP w Częstochowie (obecnie Akademia im. Jana Długosza). Uzyskał dyplom w pracowni malarstwa prof. W. Maszkowskiego, obroniony z wyróżnieniem w 2002 roku. Od 2009 jest doktorantem na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Przygotowuje pracę pt. "Obraz: odbicie - imitacja" pod kierunkiem prof. Z. Bajka. Był uczestnikiem 18 wystaw zbiorowych, prezentował 4 wystawy indywidualne.

 

autor: Magdalena Blada