Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =

Recital Joanny Trzepiecińskiej

31 maja 2012 roku o godz. 19.00 w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się recital Joanny Trzepiecińskiej - obdarzonej talentem wokalnym aktorki filmowej i teatralnej, laureatki „Złotej Kaczki”, nagrody przyznawanej przez czytelników magazynu „Film".

 

Na program jej recitalu składają się piosenki do tekstów Marii Czubaszek, Jacka Dehnela, Anny Borowej, Bronisława Broka. Pojawią się w nim także akcenty związane z Kabaretem Starszych Panów oraz kilka utworów dwudziestolecia międzywojennego w nowych aranżacjach Bogdana Hołowni. Nastrój koncertu rozpięty jest pomiędzy subtelnym, kabaretowym żartem a poruszającym liryzmem.

 

Joanna Trzepiecińska, z właściwym sobie talentem interpretacji, pokazuje zaś, jak… z wdziękiem bawić się dźwiękiem! Artystce towarzyszyć będą czołowi muzycy polskiej sceny jazzowej: Bogdan Hołownia (fortepian), Paweł Pańta (kontrabas), Robert Murakowski (trąbka), za sprawą których recital Joanny Trzepiecińskiej będzie nie lada gratką nie tylko dla miłośników teatru i filmu, ale również dla miłośników znakomitej muzyki. Cena biletu - 38 zł.

JOANNA TRZEPIECIŃSKA – śpiew

BOGDAN HOŁOWNIA – fortepian

ROBERT MURAKOWSKI – trąbka

PAWEŁ PAŃTA - kontrabas

 

autor: Teresa Mosingiewicz