Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =

Region kultury - odcinek 5

Przedstawiamy kolejny, piąty odcinek programu Region Kultury. Tym razem zapraszamy Państwa na koncert zespołu "Cztery Refy" oraz na Dni Gór. Podziwialiśmy także zmagania najmłodszych na Przeglądzie Piosenki Patriotycznej w Koluszkach oraz I Turnieju Tańca Narodowego w Ozorkowie.

Przedstawiamy kolejny, piąty odcinek programu Region Kultury. Tym razem zapraszamy Państwa na koncert zespołu "Cztery Refy" - polskiego zespołu piosenki żeglarskiej, a także na Dni Gór, które odbyły się w 18 i 19 kwietnia w Łódzkim Domu Kultury. 

 
Druga impreza odbyła się dzięki współpracy z łódzkim oddziałem Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Składała się na nią prezentacja zdjęć, filmów i wywiadów oraz rozmowy o ważnych dla taterników  wydarzeniach na rok 2012, który został ogłoszony "rokiem ochrony przyrody". 
 
Z wydarzeń z udziałem najmłodszych zobaczyliśmy IV Przegląd Piosenki Patriotycznej w Koluszkach oraz Turniej Tańca Narodowego w formie towarzyskiej w Ozorkowie, na którym dzieci i młodzież prezentowała własne wykonania krakowiaków, polek i oberków. 
 
Przypominamy, że program Region Kultury może być współtworzony także przez Państwa. Propozycje wydarzeń kulturalnych można wysyłać na adres a.ciarkowska@ldk.lodz.pl.
 
Powtórki 5 odcinka Regionu Kultury można oglądać w TVP Łódź w następujących dniach:
25 kwietnia - godz. 17.00
27 kwietnia - godz. 19.15
30 kwietnia - godz. 18.15
2 maja - godz. 19.45