Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =

Spektakl „Rubinowe gody”

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Tego będzie można się dowiedzieć oglądając przezabawną komedię teatralną „Rubinowe gody” w Teatrze Miejskim Sieradzkiego Centrum Kultury.
Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską, a także (wymiennie) Marię Ciunelis, Krzysztofa Kiersznowskiego, Andrzeja Beyę-Zaborskiego czy Tadeusza Chudeckiego.

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? 

"Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.  


Występują wymiennie:  
DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS
KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI  
PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI  
SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ
  

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA  

Produkcja: KAMILA KĘDZIORA - AGENCJA KREATYWNA

Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)


Spektakl „Rubinowe gody”
30 stycznia 2022 (niedziela), godzina 19:00.
Miejsce: Sieradzkie Centrum Kultury (Teatr Miejski)


Bilety w cenie: 75/90 zł (do kupienia w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl www.rubinowegody.pl)


Organizator: KAMILA KĘDZIORA - AGENCJA KREATYWNA