Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =

Spotkania z pasją: Radek REDMAN Stępień

23 września w filii nr 8 Biblioteki Miejskiej w Łodzi odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu "Spotkania z pasją". Tym razem gościem będzie Radosław REDMAN Stępień – fotograf, założyciel fanpage Urban Explorer Łódź.
Radosław Stępień – znany jako „REDMAN”​, odkrywca zakamarków Łodzi, fotograf, założyciel Urban Explorer Łódź (odkrywanie miejsc opuszczonych, eksploracja miejska) oraz Rade​k Redman Stępień (cykl łódzkie kamienice).
Organizator i pomysłodawca 3 edycji Festiwalu Eksploracji Miejskiej, współtwórca 4 edycji wydawnictwa "Bałucki Kalendarz".
Współpracował z Biurem ds. Rewitalizacji Urzędu Miasta Łodzi, sporządzał dokumentację fotograficzną dot. budynków z programu: „Mia100 Kamienic”. Prelegent TEDxPiotrkowskaStreet​ nt. „Odkrywania miasta na nowo”. Współpracował również z Uniwersytetem Łódzkim w ramach projektu: Uniwersytet Łódzki z innej perspektywy oraz publikacji UŁ. Pokazuje Łódź Nieoczywistą, zapomnianą, ale jakże piękną i tajemniczą, takie właśnie miejsca pokazuje na swoich stronach. Społecznik organizator fotospacerów, warsztatów, odnajduje miejsca i elementy architektoniczne, o które należy zadbać. Na jego wycieczki jest ciągłe zapotrzebowanie np. spacery po łódzkich klatkach.
O jego pasji pisała m.in Gazeta Wyborcza, Dziennik Łódzki czy Express Ilustrowany, Radio Łódź.

Spotkania z pasją: Łódź Nieoczywista - Radosław Stępień – odkrywca ciekawych zakamarków naszego miasta
Biblioteka Miejska w Łodzi Filia nr 8, Radlińskiej 2
23 września (czwartek), godz. 17.00