Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =

Spotkanie z Andrzejem Poniedzielskim w Łęczycy

Spotkanie ze znanym poetą, autorem tekstów piosenek i humorystą Andrzejem Poniedzielskim odbyło się 26 kwietnia w Domu Kultury w Łęczycy. Był to wieczór pełen inteligentnego humoru, serwowanego przez artystę z właściwą mu powściągliwością i pogodą ducha.

W czwartek 26 kwietnia o godzinie 19.30 w Domu Kultury w Łęczycy odbyło się spotkanie ze znanym poetą, autorem tekstów piosenek i humorystą Andrzejem Poniedzielskim. Organizatorem spotkania był Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy. Był to wieczór pełen inteligentnego humoru, serwowanego przez artystę z właściwą mu powściągliwością i pogodą ducha. Gość, który jest także stałym felietonistą łódzkiego magazynu kulturalnego "Kalejdoskop", opowiedział o swych doświadczeniach estradowych jako artysty i konferansjera.

 

Spotkanie, związane było z promocją najnowszych tomików poezji p.t. „Jednocześnie” i „Kalendarz”, więc poeta dał się również namówić do przeczytania kilku swych wierszy. Czytelnicy mogli również zakupić tomiki poezji oraz płytę z piosenkami artysty i oczywiście uzyskać jego autograf. Spotkanie zrealizowano we współpracy z Instytutem Książki z Krakowa i Wojewódzką i Miejską Biblioteką im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki. 

 

autor: Marek Kamiński