Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =

Spotkanie z podróżnikiem Arkadiuszem Wójcikiem

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Arkadiuszem Wójcikiem pt. "30 naj obu Ameryk" 28 września (czwartek) g. 18.00.
Zobaczyli wiele, przeżyli jeszcze więcej i pewnie nie przyszło im łatwo wybrać specjalnie dla nas TYLKO 30 niezwykłych miejsc, które powinniście zobaczyć w obu Amerykach. Miejsc, o których być może nigdy byście nie usłyszeli, a tymczasem możecie je zobaczyć u nich podczas spotkania. Niech spotkanie stanie się inspiracją do szukania tego co niezwykłe, nieoczywiste, niebanalne. Kilkanaście lat podróżowania po Ameryce Łacińskiej . Setki zdjęć, mnóstwo wspomnień, opowieści i anegdot, przetarte szlaki, poznani ludzie, miłość do języka i kultury hiszpańskojęzycznej części świata, a także chęć dzielenia się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. Z tego wszystkiego powstała książka „Toros bravos sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa" – dwujęzyczna, do czytania po polsku i po hiszpańsku – ukazująca wyprawy autorów do Wenezueli, Boliwii, Meksyku, Gwatemali, Chile, Peru, Argentyny, Kubę.
Pięć lat dzieciństwa ich córki Gabi spędzili w podróży po Stanach, które przejechali od Alaski po Florydę, Kanadzie, którą przejechali od Halifaksu do Vancouver. Z tego okresu powstała książka "Czy leci z nami królik’’ Lila Poszumska i Arek Wójcik, założyciele bloga Tolecimydo i autorzy książek podróżniczych nie mogą żyć bez ciągłego planowania nowych wypraw w różne strony świata i opowiadania o nich.