Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =

Sukces tancerzy z MCK Bełchatów

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie pragnie poinformować o sukcesach naszych tancerzy. 5 maja, w Łomiankach miały odbyć się Mistrzostwa Europy w Tańcu Towarzyskim osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Turniej nie spełniał warunków konkursu międzynarodowego, więc organizatorzy przeprowadzili zmagania taneczne pod nazwą: "Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Małe Mazowsze". 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie pragnie poinformować o sukcesach naszych tancerzy. 5 maja, w Łomiankach miały odbyć się Mistrzostwa Europy w Tańcu Towarzyskim osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Z powodu małej ilości par zagranicznych (do rywalizacji stawili się tylko reprezentanci Niemiec i Rosji) turniej nie spełniał warunków konkursu międzynarodowego. Z tego też powodu organizatorzy przeprowadzili zmagania taneczne pod nazwą: "Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Małe Mazowsze".

W kategorii "kombi" (w parze tanecznej jedna osoba na wózku) nasi reprezentanci, których przygotowywał Mateusza Szałański, w klasyfikacji finałowej zajęli : 2 miejsce ( srebro ) Arkadiusz Kuśmierek z Kingą Kiejnig 3 miejsce ( brąz ) Maria Wójcik z Patrycją Długaszek 4 miejsce Mateusz Kuśmierek z Martyną Kacperską. Był to pierwszy konkurs, w którym wzięli udział nasi tancerze - cieszymy się i gratulujemy Mateuszowi i jego podopiecznym.

Mariola Biniek mariola.biniek@mckbel.eu