Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =

Szkolenia w Łódzkim Domu Kultury

Zapraszamy na szkolenia w Łódzkim Domu Kultury. Od 11 kwietnia, w każdą środę i w każdy piątek będą odbywały się warsztaty dla instruktorów i animatorów kultury. Pełen harmonogram szkoleń i karta zgłoszeń do pobrania w zakładce "Szkolenia".

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez ŁDK w ramach Regionalnej Akademii Kształcenia Kadr. Warsztaty będą miały na celu merytoryczne wsparcie pracowników instytucji kultury, lokalnych instruktorów oraz przedstawicieli NGOs z całego województwa łódzkiego. W zakładce SZKOLENIA znajduje się harmonogram szkoleń oraz karta zgłoszeniowa dla uczestników.

Planujemy szkolenia w małych, maksymalnie 15-osobowych grupach. Spotkania będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w każdą środę i w każdy piątek, w trzech niezależnych modułach, zróżnicowanych tematycznie. Każdy moduł będzie trwał ok. 2 godzin i będzie miał charakter warsztatowy.

Szkolenia będą odpłatne. Koszt udziału w jednym module będzie wynosił 10 zł (brutto). Opłata będzie pobierana gotówką bezpośrednio przed warsztatami. Istnieje możliwość otrzymania faktury.

 

Więcej informacji o szkoleniach znajduje się w zakładce "Szkolenia"