Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =

„W kadrze i dymku” – konkurs wiedzy o komiksie!

Klub Miłośników Fantastyki „Sagitta” oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Sieradzu ogłasza konkurs skierowany do zainteresowanej tematyką komiksów młodzieży klas VI-VIII szkół podstawowych i szkół średnich z terenu powiatów: sieradzkiego, łaskiego i zduńskowolskiego.
Celem konkursu jest rozwijanie i kształtowanie wyobraźni, rozbudzanie wrażliwości i umiejętności literackich, kreatywności uczestników, wzbogacanie kultury słowa, zapoznanie uczestników ze sztuką komiksową, popularyzacja komiksu jako medium edukacyjnego i międzygatunkowego, wprowadzenie w świat kultury, promocja książki i czytelnictwa oraz integracja społeczności z biblioteką.

Konkurs skierowany jest do zainteresowanej tematyką komiksów młodzieży klas VI-VIII szkół podstawowych i szkół średnich z terenu powiatów: sieradzkiego, łaskiego i zduńskowolskiego. Zadanie uczestników polega na rozwiązaniu krzyżówki konkursowej, podaniu prawidłowego hasła i wypełnieniu wszystkich pól oraz napisaniu eseju na temat „Mój ulubiony/wymarzony bohater mangi lub anime".

Konkurs rozpocznie się 19 października 2021 r. o godzinie 10.00 i będzie trwać do godziny 19.00. W tym czasie uczestnicy otrzymają na podanego emaila zadanie konkursowe – krzyżówkę i wzór eseju.

Chęć udziału w konkursie należy zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej (na adres: pjezierski@pbp.sieradz.pl) do 15 października 2021 r. do godziny 18.00.

Zachęcamy do udziału w konkursie – Organizatorzy przygotowali atrakcyjne zestawy komiksów oraz nagrody-niespodzianki dla trzech laureatów!

Szczegóły w Regulaminie do pobrania poniżej.

Do pobrania

konkurs-dymek-regulamin (Pobrań: 80)