Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =

Warsztaty dla dzieci w Aleksandrowie Łódzkim

W ramach projektu "Poczuj teatr" w Aleksandrowie Łódzkim zorganizowaliśmy dla najmłodszych 6 - 8 latków ( dziewczynki i chłopcy) - warsztaty plastyczno teatralne "Ubierzmy Czerwonego Kapturka" prowadzone przez Magdalenę Rozenfeld, wykładowcę z łódzkiej ASP oraz pedagoga dziecięcego Martę Lewkowicz.

 

 

Warsztaty odbyły się w niedzielę 25 marca w Klubokawiarni ( Aleksandrów ul.Ogrodowa 1) w godz. 14.00 - 16.00. Prowadziły je dwie kochające dzieci dziewczyny; była to radosna, spontaniczna zabawa która na pewno wyzwoliła w dzieciakach wiele kreatywności i zainteresowała teatrem. Dzieciaki dowiedziały się jak może z bajki powstać przedstawienie, wspólnie tworzyły kostiumy dla Czerwonego Kapturka i Wilka, każdy wyszedł w zrobionym przez siebie stroju.

 

Była też sesja zdjęciowa i próby zagrania swojej roli. Uczestnicy warsztatów mieli do dyspozycji wszelkie niezbędne materiały do zrealizowania swoich pomysłów ( kartony, farby, bibuły, klej itd ) A wszystko odbywało się przy dźwiękach radosnej muzyki pod fachowym okiem zaprzyjaźnionych z nami Magdy i Marty.

 

Dzieciaki były zachwycone i proszą o nowe tego rodzaju spotkania.

Autor artykułu: Elka Grochulska/AS