Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =

Wiosna i Muzyka w Strykowie

W dniu 22 kwietnia o godz. 16.00 odbędzie się w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strykowie koncert Estradowej Orkiestry Miasta i Gminy Stryków. Orkiestra powstała w 2009 r. a jej dyrygentem jest Zbigniew Franciszek Młynarski, doświadczony muzyk, aranżer.

Orkiestra jest wielopokoleniowa. Dzięki dużej aktywności koncertowej oraz atrakcyjnemu repertuarowi szybko zyskała popularność oraz uznanie mieszkańców. Orkiestra  z powodzeniem wykonuje opracowania polskich oraz zagranicznych przebojów muzyki rozrywkowej, tanecznej. Dodatkowym walorem jest zaangażowanie do współpracy solistów, którzy w sympatyczny i atrakcyjny sposób wykonują starannie opracowane utwory. Brzmienie orkiestry jest nowoczesne, również na wysokie uznanie zasługuje sprawność muzyków umiejętnie realizujących orkiestrowe aranżacje.

Zespół brał udział w imprezach konkursowych na terenie województwa, a szczególnie zapamiętany został występ w trakcie Konkursu Orkiestr Dętych Województwa Łódzkiego - Łódzkie Gra Chopina w 2010r w Łowiczu.

Zapraszamy na koncert   

 

Autor artykułu: PH