Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =

Wygodnie w brzezińskiej Bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna otrzymała już środki na zakup książek i 12–miesięczną prenumeratę czasopism w ramach programu „Developerzy wiedzy”, programrealizowany przez firmę Panattoni Europe – dewelopera powierzchni komercyjnych oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Brzezińska biblioteka jest jedną z ośmiu w województwie łódzkim, które otrzymały dotację w ramach tego projektu. W efekcie powstał w placówce przyjazny i funkcjonalny kącik czytelniczy zaprojektowany we współpracy z architektem posiadającym doświadczenie w pracy z bibliotekami publicznymi. Kącik jest przede wszystkim wielofunkcyjny, skupiającą w sobie cechy wygodnego fotela, w którym czytelnicy będą mogli oddać się lekturze, jest też wyposażony w możliwość katalogowania czasopism czy książek.

Mobilność mebla pozwoli na błyskawiczne zmiany aranżacji czytelni, tak by nawet sami czytelnicy mogli wybrać najbardziej komfortowe ustawienie, w zależności od potrzeb. Kącik czytelniczy jest również estetyczny i już samą formą zachęca do czytania. Na jego wyposażenie składają się: dwa moduły mebla oraz dwie pufy.

Proszę zwrócić uwagę na dowolność ustawiania i zestawiania ze sobą modułów. W zależności od potrzeb mogą to być dwa niezależne siedziska, siedziska ustawione tyłem do siebie, tak aby nikt sobie nie przeszkadzał, siedziska ustawione razem, ale z podziałem, czy wreszcie ustawione łącznie i spełniające funkcje sofy.

Wszystkim będzie wygodnie przy ciekawej lekturze!

 

Autor artykułu: Danuta Bączyńska/AS