Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =

XXI Festiwal Piosenki Dzieciecej i Młodzieżowej SO

W tym roku Poddębicki Dom Kultury i Sportu w Poddębicach po raz XXI jest organizatorem Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej SOLLA. Finał odbędzie się 27 maja o godz. 14.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Poddębicach. Obejmuje on swoim zasięgiem teren Powiatu Poddębickiego. Celem przedsięwzięcia jest wspólna integracja młodzieży utalentowanej muzycznie, wrażliwej na piękno sztuki - w szczególności muzyki i śpiewu. 

W tym roku Poddębicki Dom Kultury i Sportu w Poddębicach po raz XXI jest organizatorem Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej SOLLA. Finał odbędzie się 27 maja o godz. 14.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Poddębicach. Obejmuje on swoim zasięgiem teren Powiatu Poddębickiego. Celem przedsięwzięcia jest wspólna integracja młodzieży utalentowanej muzycznie, wrażliwej na piękno sztuki - w szczególności muzyki i śpiewu. 

Z roku na rok liczba osób zainteresowanych udziałem w Konkursie wzrasta. Wpływ na to mają programy telewizyjne, dające młodym amatorom możliwość zaistnienia na scenie. Wszyscy laureaci kolejnych Festiwali mogą korzystać z bezpłatnych zajęć wokalnych prowadzonych w Poddębickim Domu Kultury i Sportu. Finał SOLLI odbędzie się w małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Poddębicach - ul.Łęczycka ( wejście od ul.Szkolnej). 

 

PDKiS pdkis@op.pl