Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =

„Zielony Kopciuszek” – spektakl dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Zielony Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Kultureska, który odbędzie się 7 marca o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.
„Zielony Kopciuszek”, to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.
Oryginalna adaptacja baśni o Kopciuszku, oparta na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Spektakl opatrzony jest barwną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami. Pełna dobrego humoru historia rozbawi małych i dorosłych widzów.

Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książe będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.
Adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).
Czas trwania spektaklu: ok. 60 minut

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasach MCK PGE Giganty Mocy lub w systemie sprzedaży on-line.
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

Bilety

15 zł

Kategoria

Teatr

Adres

Plac Gabriela Narutowicza 1A, 97-400 Bełchatów

Kontakt

http://www.mck.belchatow.pl/
Tel.: 44 635 00 48
E-mail: mck@mck.belchatow.pl