Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =

Znamy zwycięzców „Rockowanie. Gramy Manaam”!

Justyna Jary z zespołem wygrała tegoroczny festiwal „Rockowanie. Gramy Maanam”. Drugie miejsce oraz teledysk otrzymał zespół Bruklin z Łodzi. Trzecie miejsce jury przyznało zespołowi Garbate Aniołki z Radomska.
Koncert finalowy on-line zorganizowany został w Radio Łódź. Na scenie zaprezentowało się pięć zespołów: SAD JAJ, Bruklin, The Freedom Birds, Garbarte Aniołki i Justyna Jary. Finaliści zostali wybrani przez Radę Artystyczną na podstawie nadesłanych wcześniej nagrań.
Każdy zespół zaprezentował łącznie 3 utwory - 2 utwory zespołu Maanam, w tym utwór obowiązkowy „Lucciola”, a także jeden z własnej twórczości.

Nagrodzeni:
🥇 Justyna Jary z zespołem - 3000 zł
🥈 Bruklin - 2000 zł
🥉 Garbate Aniołki - 1000 zł
🏅 Bruklin - teledysk


Jury:
🔸 Bogadan Kowalewski - polski gitarzysta basowy, w latach 1980–1986 oraz 1991–1992 grał w zespole Maanam. Jego riffy i solówki na gitarze basowej nadały charakter takim piosenkom grupy jak „Eksplozja”, „Zdrada”, „Lucciola” czy „Lipstick On The Glass”.
🔸 Tomasz Łosowski - polski perkusista, muzyk sesyjny, edukator. Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. Od 1991 r. gra w Kombi oraz współtworzy jazzowe projekty: Orange Trane, Quartado, Lemańczyk – Łosowski - Łukowski jazz trio. W projekcie realizował zajęcia perkusyjne w ramach warsztatów mistrzowskich.
🔸 Marcin Tercjak - polski dziennikarz i prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny zajmujący się tematyką muzyczną i filmową, producent muzyczny a także animator kultury związany z Łodzią. Współzałożyciel i twórca Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych „Soundedit".

Relacja z koncertu: https://fb.watch/24rWBxgIje/Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kategoria

Wiadomości