Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
17-10-2021 - 17-10-2021

V Regionalny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich

II miejsce dla Koła Gospodyń Wiejskich z Ciebłowic Dużych gmina Tomaszów Mazowiecki na V Regionalnym Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich. Gratulujemy!
17 października 2021 r. w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim odbył się V Regionalny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich. Imprezie towarzyszyło oficjalne otwarcie PCAS z symbolicznym przecięciem wstęgi. Gminę Tomaszów Mazowiecki i Gminny Dom Kultury reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich z Ciebłowic Dużych pod przewodnictwem Pani Grażyny Kacperek i menedżer kultury Marii Robak.

Tegoroczna edycja turnieju odbywała się pod hasłem „Staropolskie wesele”. Między sobą rywalizowało 15 Kół Gospodyń w sześciu konkurencjach: kulinarnej, modowej, artystycznej, edukacyjnej, sprawnościowej i teście wiedzy. Rywalizacja była zacięta. Nasza reprezentacja we wszystkich konkurencjach spisała się znakomicie, począwszy od pysznego jedzenia przez test wiedzy, weselne oczepiny i własnoręcznie wykonaną starodawną suknię ślubną. Komisja konkursowa wysoko oceniła przygotowane „staropolskie danie weselne”, przyznając za nie II miejsce.

Całej reprezentacji dziękujemy i gratulujemy!
  • 17-10-2021 - 17-10-2021

Kategoria

Wiadomości